şu alet iş görürmü

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve Aslan44 tarafından 19 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Aslan44

Aslan44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
  2. eci

eci Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    Parana yazık olur.

3. Aslan44

Aslan44 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    yani soylemek istedigim sey su. muhakkak normal sinav cekmek varken bunu almak mantiksiz ama bende bir rahatsizlik var cok gucsuzuk hic sinav cekemiyorum o yuzden bunla cekiyim diyorum sizce bu aletle sinav daha rahat cekilirmi ve dedikleri gibi tum vucudu bel sirt kalca bacak kol gogus omuz calisirmi

4. mst_mysterious

mst_mysterious Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Şahsi fikrim bu aletin gerksiz olduğu yönünde çünkü bu alet bazı bölgeleri çalıştırsa bile sadece bir yere kadar ilerleme olur, ondan sonra vücut aynı ağırlığa alışacağı için pek mesafe katedilemez.. Güçsüzlük rahatsızlığı var bende demişsin.. Bu bir hastalıktan mı kaynaklanıyor yoksa sen ben güçsüzüm diye bir teşhis mi koydun kendine.. Bence hepimizin olduğu gibi senin de bir yerden başlamaya birşeyler yapmaya gücün vardır.. Tavsiyem şu ki; o paranın yarısına bir adet dumbell seti al, sitede evde yeni başlayanlar için dumbell hareketlerine dair program var, gücünün yettiği ağırlıklarla bu programa başla ve gittikçe ağırlıkların arttığını ve şınav çekme sayının arttığını göreceksin.. Ayrıca forumda beslenme bölümünü incelemeni önerrim, güçsüzlük beslenme eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir..

Sayfayı Paylaş