şu ağrıma bi çözüm bulandan allah razı olsun dicem :)

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve volkann tarafından 1 Aralık 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. volkann

volkann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben 4 senelik boksörüm yaşım 16 . bir buçuk 2 senedirde ağırlık çalışıyorum kilom 63. benim bir sorunum var . boksa başladığımdan beridir diyebilirim sağ kürek kemiğim mi desem sırtımın sağı mı desem yoksa sağ omzum mu desem bilemiyorum oralarda bir ağrı var hiçte geçmedi. idmanda ısınıyorum çok güzel 4 raund torba dövüyorum son raundlarda o ağrı beliriyor ve çok fena ağrıyor. bu yaz doktora gittim dedim böyle böyle emar çekildim emarda hiçbirşey çıkmadı. şöyle bişey de var . geçenlerde yine bilek güreşi yaparken bi girdi ağrı bu çok farklıydı 4-5 saat orası ağrıdı dayanılmaz bir acı diyebilirim size. ağırlık çalışırken dumbellerı omuz hareketi yapıyoruz ya yanlara uzatıp yukarı çekiyoruz yanlardan onu yaparken falan da ağrıyo sizce nedendir ? fikri olan bana yardım edebilecek var mı ? omuzumda bişey çıkmadı ya kürek kemiğimde sorun yada sırtımda . omzumu falan oynatırkende çok kütlüyo

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 17:26 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 15:53 ----------

niye kimse bişey yazmıyor

2. oniks41

oniks41 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    0
    MR çekildim demişsiniz,sanırım omuz MR'ı.Eğer çok önemli bir şey olsa MR'da kesin çıkardı diye düşünüyorum.Belkide omuzunda değilde,sırtında hatta kaburgalarında bir sorun olmuş olabilir,o dediğin kısma yansıyordur.

konuyla biraz ilgili bir anım var.bir arkadaşım trafik kazası geçirmişti.Hafif sıyırıklarla çıkmıştı kazadan.hastanede 3-4 saat müşahede altında tutup eve yollamışlardı.Sonra arkadaşımın karnında günlerce süren ağrı başladı.Hep mideden ya da bağırsaktan zannedildi.Endoskopi,kolonoskopi yaptılar hiçbir şey yok.Adam ağrıdan ölüyor ama.En sonunda üniversite hastanesinde bir profesör akciğer grafisi istedi.Meğersem arkadaşın kaza sırasında kaburgalarının birinde çatlak oluşmuş karnına yansımış ağrısı.

dediğim gibi ayrıntılı muayne olman lazım

3. demir00

demir00 Özel Üye

Beğenileri:
    1.316
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Avukat
    Yer:
    Istanbul
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır.

Önceki Bölüm : Dertleşme

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

4. volkann

volkann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    oniks41 saolasın da ben hiç kaza geçirmedim yani düşüp sakatlamadımda hiç biryerimi

5. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Volkan sen daha ağrının yerini tarif edemiyorken bizden yardım istiyorsun.Yani sırt mı kol mu omuz mu önce bi ne olduğuna karar ver sonra yardım iste haksız mıyım ? Ama sana şöyle bi tavsiyede bulunayım imkanın varsa yüz.Çünkü benim sırtımda omuzlarımda ağrı olduğunda yüzerim geçer.

6. volkann

volkann Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    omuz kesinlikle değil ya sırtımın sağı yada o kürek kemiği :D

Sayfayı Paylaş