şu ölçülere hangi programı tavsiye edersiniz?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve moscow34 tarafından 19 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. moscow34

moscow34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Saygı değer forum sakinleri herkese merhaba! forumu çok yararlı buldum ve emeği geçenlere teşekkür ederim! ben 31 yaşındayım ve uzun zamandır spor namına hiç birşey yapmadım fakat zaman değişti oğlum 1.5 yaşına girdi ve sigarayı elimde gördüğü zaman onunda bu illete ilgi duyacağını düşünüyorum.Hem kendim için hemde oğlumu temiz bir ağız ile öpmek adına bu spora başlayacağım. ben moskovada yaşıyorum ve buradaki spor salonlarının ücreti zaten pahalıyken üstüne antrenörde isterseniz 350 dolar gibi bir ücret ödüyorsunuz ve sadece ayda 10 kere salonda çalışabiliyorsunuz. bu yüzden ben bir gün antreman bir gün dinlenme şeklinde çalışmak istiyorum ve onun için bana siz değerli hocalarımızdan program tavsiyesi istiyorum. çok önceden 2 ay kadar salona gitmiştim hareketlerin nasıl yapılacağını biliyorum o bakımdan sıkıntım yok. şimdi vereceğim ölçülere göre bir program yazarsanız çok memnun kalacağım!

kol 32
    gogus 103
    gobek 100
    kalca 102
    bacak 60

2. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    yeni başlayanlar için programları ve forumu detaylıca okumanı öneririm

3. moscow34

moscow34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ben okudum hepsini fakat benim ölçülerime göre cardio programını bulamadım mesela! benim istediğim ölçülerime göre yapacağım setler ve tekrarlarının kaç olması. ben bunları yapamaya bilirim belki.O yüzden daha ayrıntılı bir bilgiye ihtiyacım var.

4. brhmcr

brhmcr Guest

1 gun agirlik : yeni baslayanlarda mevcut program
    1 gun cardio : 30 dakika tempolu kosun nabziniz 120-140 araliginda olsun
    1 gun dinlenme

Bu sekilde cycle yapin, sizin olculerinize gore diye ozel birsey yok ne yazik ki.

Zaten okudukca bilginiz gelisecek kendinizin hocasi olacaksiniz.

5. moscow34

moscow34 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şu yeni başlayanlar programının çıktısını aldım birde kaç tekrar olacağını yazarsanız sevinirim.

Sayfayı Paylaş