şişmana yardım :D

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve kepsil tarafından 20 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. kepsil

kepsil Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    iyi günler sıze bır kac sorum olacak : 135 kıloydum su anda 120 yım yaklasık 1 aya yakın zamanda 15 kılo verdım su anda devamını getırıyorum her sabah 1.30 saat yuruyus yapıyorum beslenmem se su sekılde spordn sonra sabah 9 10 arası kahvaaltı oglende 1 2 gıbı 1 avuc kıraz yada 3 4 dılım karpuz gıbı mevye aksam en gec 6 da yemek yıyorum ve cok da memnunum sıze sorum su ben kendıme halter yaptım su sıselerınden demır den toplamda 20 kılo gogus ıcın kac set ve kac terar lazım yemekden oncemı sonra mı ? yani amacım biraz olsun sınav cekebılmek ıcın kas ıstıyorum D: bunlar onemlı benım ıcın yardım edersenz sevınırım bench_O

Son düzenleme: 20 Haziran 2013
  2. ksktalat

ksktalat Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Öğle öğününü sadece meyveyle geçiştirmemelisin bana kalırsa.Dediğin doğrudur kilo verirsin ama sağlıksız duruyor benim gözümde. Ağırlık çalışmaya gelince yağ yakımı için az ağırlık çok tekrar diye biliyorum yani sadece göğüs değil bütün vucudunda bunu uygulamalısın.Saygılar..

3. zeo64

zeo64 Co-Moderator Yönetici Co-Moderator

Beğenileri:
    1.831
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Kocaeli / Uşak
    artık kiloyla ilgili herhangi bir başlığa,başlığı okumadan gözüm kapalı proteinini bol al,karbonhidratını azalt,beslenmeni düzenle,aylık 4-5 kilodan fazla verme,çok aşırı meyve tüketme,forumu bol bol oku gibi şeyler yazabilecek alışkanlık bende oluştu,fakat hala insanlar aynı şeyleri sormaktan bıkmadı.bu beni bu denli rahatsız ediyorsa moderatörlere çok yazık onlara gına gelmiştir artık kilitle kilitle...

Sayfayı Paylaş