şeker hastasıyım kür yaptırmayı düşünüyorum ?

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve toretto15 tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. toretto15

toretto15 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    arkadaşlar doğru yeremi açtım konuyu bilmiyorum kür yaptırıcam ama tip 1 şeker hastasıyım insülin kullanıyorum kür iğnesi yaptırcam sizce şekere zararı olurmu kürün başka zararı varmıdır acil yardım lütfen ?

2. Halili İbrahim

Halili İbrahim Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci Uni
    Yer:
    Gaziantep
    yaw olmaz olurmu güzel kardeşim benm şeker hastasıyım diorsun kür yaptırıcam diorsun ne gereği var suplament destekli yap sporunu ne kadar hevesli insanlar var bu kürüne yawwww...

Üsluba dikkat! Son uyarıdır!

Son düzenleyen: Moderatör: 16 Ocak 2014
  3. ATICI

ATICI Üye

Beğenileri:
    53
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ziraat Mühendisi
    Yer:
    Kahramanmaraş
    Bende Tip1 Diyabetim, Tip1 Diyabetle Vücut geliştirme zaten çok zor birde kür yapmak? İntihar olmalı. Günün 24 saati kaslarına besin bile gitmiyor sen vucuda diyorsun ki daha fazla kas yap ama besin yok sana. Ki kür yapmak böbrek karaciğer iç organlara aşırı yük bindiriyor ki bizim çok daha dikkat etmemiz lazım.. Fikrinden tamamen vazgeçmelisin. Ben protein tozu, creatin bile kullanmıyorum böbreklerin sağlığı için ki ne kürü? Ama psikolojini anladığıma emin olabilirsin. Diyabetten dolayı yarı yarıya daha yavaş gelişimde ilerliyoruz maalesef. Sabretmek lazım. Hba1c değeri kaç bu arada merakımı mazur gör?

atakan_irresistable bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş