şampiyon bodyciye koca dayaği

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve zrb20 tarafından 2 Ağustos 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. zrb20

zrb20 Üye

Beğenileri:
    219
    Ödül Puanları:
    53
    Şampiyon, koca dayağı yüzünden boşanıyor

• yeni haber
    • Giriş Saati : 01.08.2011 10:20
      Güncelleme : 01.08.2011 12:19
    TRT'nin vücut şampiyonu Işıl Okan Aktan, koca dayağı yüzünden boşanıyor.
    Vücut Geliştirme, Fitness ve Wellness Türkiye şampiyonu, TRT muhabiri Işıl Okan Aktan, 9 yıllık eşi İbrahim Okan'dan şiddet gördüğü gerekçesiyle boşanma davası açıyor.

"Saçımı çekti, yere düştüm. Üstüme oturdu. Direk boynuma..."

Kadına şiddet Türkiye'yi kasıp kavuruyor. Her gün bir kadına şiddet haberi geliyor. Bunlardan sonuncusu Türkiye Kadınlar Vücut Geliştirme Şampiyonu Işıl Okan Aktan'dan geldi.

Işıl Hanım'ı o müthiş kasları bile koca dayağından kurtaramadı. Eşinden gördüğü şiddet nedeniyle boşanma davası açtığını söyleyen TRT muhabiri Işıl Okan, bugün açacağı boşanma davasıyla ilgili VATAN'a şunları söyledi:

"Eşim Türkiye şampiyonu olduğum gün bile başarıma ortak olmadı. Arkadaşlarına beni beğenmediğini söylüyormuş. Kadın hiç bir zaman erkeğin önüne geçmeyecek. Kas olarak da geçmeyecek, ruh olarak da, para olarak da. Geçtiği zaman egosunu tatmin edemeyen karakterler bu tarz olaylar yaşatıyor. Arasıra eşim bana tokat atardı, 1-2 sene önce de yapmıştı. Bir hafta spor yapamadım. Kavganın nedeni de şuydu: Eşim bir süredir eve para bırakmıyordu, eşlik görevini yerine getirmiyordu.

Eşim kendim için hazırladığım özel sporcu menüleri yemeye başladı. Geçen cumartesi paramın kısıtlı olduğunu, bütçemin ancak kendime yettiğini söyledim. 'Bu evin kirasını ben veriyorum. İstersem seni s.ktir ederim diyerek saldırdı. Saçımı çekti, yere düştüm. Üstüme oturdu. Direk boynuma vurmaya başladı. 20 kere yumrukladı. Ayağa kalktım. Karşılık vermemi istedi. Kadın ruhu taşıyorum. Aynı yastığa baş koyduğum adama el kaldıramazdım. 'Kasların var madem onları kullansana' dedi. Çocuğum yüzünden susmuştum şimdiye kadar."

Davayı bugün açıyor

Evine giremediğini söyleyen ve kapının anahtarının değiştiğini anlatan Işıl Aktan, "Morluklarım çok şükür geçti. 23-25 Eylül'de Türkiye Şampiyonası dünya seçmeleri var. O yarışmada da kupamı alacağım. Eşim benim en büyük engelimdi. Boşanma ve ceza davası (darp nedeniyle) vekaletini avukatıma verdim pazartesi (bugün) dava açılıyor. Adli tıp raporum da var. Boyundan darbeler aldı. Kick boxla izlediğinden sürekli biliyor. Kafama yumruk yedim, saçım yolundu. Polisi aradığımda bıçakla üzerime geldi. Yüzüm şiştiği için polisi çağırmamamı istedi. Omzumda boynumda hasar var, elmacık kemiğimde ezilmeler, burnumda ödem var."

Bugün yürüyüş var!

Işıl Aktan ve Şiddet Mağduru Kadınlar için İstiklal'de Yürüyoruz etkinliği pazartesi (bugün)18:00'da İstiklal Caddesi'nde gerçekleşecek.

KAYNAK:http://www.sabah.com.tr/Yasam/2011/08/01/sampiyon-koca-dayagi-yuzunden-bosaniyor-372399553161

Danny Boy bunu beğendi.
  2. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Asıl karım beni dövüyordu

Türkiye Kadınlar Vücut Geliştirme Şampiyonu Işıl Okan Aktan'a şiddet uygulamakla suçlanan eski iş sessizliğini bozdu: Eşimden sürekli şiddet gördüm. Bir bayana yakışmayacak hakaretlere, psikolojik ve sözlü tacizlere uğradım.

İSTANBUL - Türkiye Kadınlar Vücut Geliştirme Şampiyonu Işıl Okan Aktan eşinden gördüğü şiddet nedeniyle boşanma davası açmıştı. TRT muhabiri Işıl Okan, “Ara sıra eşim bana tokat atardı, karşılık vermemi istedi. Aynı yastığa baş koyduğum adama el kaldıramazdım. ‘Kasların var madem onları kullansana’ demişti” diyerek yaşadıklarını basına aktarmıştı. Şimdiye kadar hiç konuşmayan koca İbrahim Okan ise suskunluğunu bozdu. “Konuşmadığım için haksız duruma düşüyorum” diyen Okan şöyle konuştu: “Eşimden sürekli şiddet gördüm. Bir bayana yakışmayacak hakaretlere, psikolojik ve sözlü tacizlere uğradım. Kendisine 20-30 yumruk attığımı söylemiş. Bu kadar yumruk yiyen bir kadın nasıl olur da peş peşe televizyon kanallarına çıkıp, dolaşıyor.”

Kavgayı anlattı
    Eşiyle boşanma aşamasına giden sürecin en etkili unsurunun ise yemek yedikleri sırada çıkan kavga olduğunu dile getiren İbrahim Okan, bir kadının ağzına yakışmayacak söler işittiğini ve hakarete maruz kaldığını söyleyerek o geceyi şu sözlerle dile getirdi,”Salonda yemeğimizi yemek üzereydik. Bir anda bana dönüp sert ve hızlı bir şekilde ‘O. Çocuğu sen benim tavuğumu nasıl yersin?’ dedi. Ardından bana adi, kişiliksiz, ******** gibi ağıza alınmayacak sözler sarf etti. Hızını alamadı ve bana tekme atmaya başladı. Ben de kendimi korumak için onu tuttum. Sanırım bu sırada benim tuttuğum yerlerde bir ezilme oldu. Ben eşimi dövmedim. Ama o bana tekme attı. Darp raporu aldım. Karın boşluğumda zedelenme, morarma, çizikler oldu. Bunların hepsi aldığım raporda mevcut.”

Mahkemeden 6 ay uzaklaştırma cezası alan koca İbrahim Okan, eşinin vücut sporu yapmasını ahlaksızlık olarak niteledi ve vücudunu bütün Türkiye’ye teşhir ettiğini belirtti. Eşinin facebook’ta bir çok kişiyle samimi, sarmaş dolaş fotoğrafı olduğunu söyleyen Okan, “Aldattığından da şüpheleniyorum dedi.

(Vatan)

Azi ve zrb20 bunu beğendi.
  3. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    sporun ve sporcunun her daim yanındayız...

4. Emre94

Emre94 Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    0
    Eğer Olaylar adamın dediği gibiyse adam haklı ayriyetten evli barklı bi kadının Vücudunu bole göstermesi doğru değil madem vücut geliştirme yapıyo ozaman amatör olarak yapsın müsabakalara katılmasına gerek yok.

5. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0

O zaman hiç bir ifbb sporcusu evli olmamalı?Bu mantıktan sıyrılın artık yahu.

rockybalboa7 ve Despo bunu beğendi.
  6. jackal53

jackal53 Üye

Beğenileri:
    223
    Ödül Puanları:
    53
    bodycı nın tavuguna dokunulmayacagını anlamıstır adam =)

saka bı yana kadına sıddet gosteren erkekler dısarda ezılen erkeklerdır dısarda kımseye gucu yetmez evdekı eşıne cocuguna gucunu gosterır . dısarda gosteremedıgı tepkıyı evde gosterır evdekılere yansıtır onlara karsı sıddet eylemınde bulunur ...

Sayfayı Paylaş