şaşıracaksınız.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve TheBigBro tarafından 12 Ekim 2006 başlatılmıştır.

1. TheBigBro

TheBigBro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    çok saate bakan bir insan değilim ve buna inanamayacaksınız ortalama 5-6 senedir öğle vakti ne zaman telime baksam saat ya 18.18 yada 18.08 artık kafayı yediğimi düşünüyorum dün bile saate baktığımda 18.18 i gösteriyordu.çıldırdımmı ne..

2. elrunks

elrunks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    28
    sevgilin seni seviyor... :D lise yıllarında öle bir söylenti vardır hatırlardığım kadarıyla aynı rakamları yan yana tutturunca anlam kazanıyormuş...

sağar duymaz uydurur misali işte 1-2 gündür şansın varmış tutturmuşsun git bir ŞANS OYUNU oyna bence, belki ordan da tutar birşeyler...

bu da bir deli tavsiyesi olarak kayıtlara geçebiliR... :idea:

3. bomberman

bomberman Üye

Beğenileri:
    89
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Berlin
    bu tamamen bilincaltiyla alakali bir sey. belki komik gelebilir ama bu olaylarin asil nedeni bilincaltindan o an saatin kac oldugunu bilebiliyorsun sanki beyinde bir saat varmiscasina. tabii üst beyin bunu algilayamiyor. mesela sabah belirli saatte uyanmaya alisan insanlar ne zaman yatarlarsa yatsinla o saatte kontrolsüz bi sekilde uyaniyorlar. beyin aslinda fark ettigimizden fazlasini algiliyor buna emin olabilirsin. saygilar.

4. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    benim başıma geçen sene çok gelmişti bu olay ne zaman baksam saati o şekilde yakalıyodum ama bende her saatte öle oluodu mesela 18.18,12.12,21.21,vs. gibi bide bi muhabbet car işte saati öle yakalarsan sewdiğin seni düşünüo oluomuş o an filan ondan heralde :) Arkadaşalrıma gösterirdim onlarda artık yalan atıp bilerek yakaladığımı sanıyolardı o kadar çoktu yani :)

5. izzet

izzet Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ogrenci
    Yer:
    Body_Land
    haklisin bira ara hep alarm dan 3 dakika once uyaniyordum :D :D :D :D

6. JöNTürK

JöNTürK Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Tekirdağ
    O olay biraz daha farklı o vücudun biyolojik saati ile alakalı vücut bi süre sonra hep aynı saatte uyanmaya alışıo..

Sayfayı Paylaş