şınav mekik ve bilek güreşi hakkında bir kaç soru

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve jackob9696 tarafından 4 Haziran 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. jackob9696

jackob9696 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle merhaba. Ben forumda yeniyim hemen konuya geçiyim. Boyum 182 kilom 71 yaşım 15 kalıplı bir vucudum var.

4-5 ay öncesine kadar hep böyle güçsüzdüm bilek güreşinde olsun sınavda olsun mekikte gerek dayanıklılıkta. Şöyle söyleyim şınav pek cekemiyorum kilomdanda olabilir zaten kickboksa yazıldım sanırım biraz kollarımda güçsüz en fazla 7 - 8 yapabiliyorum ve 2 haftadırda artmıyor bunun sebebi sizce nedir ? Herkes yaptıkça artar dedir en fazla sınırım 8. mekikte artış var ama şınav vahim

2. ci en önemli sorumda forumu araştırdım gerçekten istedigim cevapları bulamadım bende el yayı var ( bük bük ) 3 haftadır calısıyorum bilegimin geliştigini hissedim fakat ne zaman elime gelirse yapıyorum bu yanlısmı yoksa düzene koymammı lazım kasımda bir zarar olurmu küçülme vs . ve bu sanırım sadece kolumuzun iç tarafını geliştiriyor diger kısımlar için özellikle bilek güreşi ne yapabilirim? günde 6 7 defa 90 yapıyorumdur nasıl bir zararı olabilir bunun nasıl bir program yapmalıyım bu şınav ve bilek için şimdiden teşekkürler. :)

2. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Daha önce benzer bir konu açılmıştır
    Lütfen arama yapmadan konu açmayınız.

Forumdaki "En Çok Sorulan Sorular ve Cevapları" isimli baslıgı okumak icin tıklayınız

Arama Kelimeleri : el yayi, buk buk, bilek guresi,

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş