şınavı arttıramıyorum..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve engin39 tarafından 22 Kasım 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. engin39

engin39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    arkadaşlar iyi akşamlar 2 aydır şınav mekik çekiyorum ikisinde de iki günde bir 2x20 ile başladım ilk 1 ay beşer beşer sorunsuz bir şekilde arttırdım fakat 2. aya geçtiğimde şınavda 30da kaldım bir türlü arttıramıyorum.. İnternette de araştırdım fakat bununla ilgili pek birşey bulamadım bana bu konuda yardımcı olacak arkadaşlar olursa çok sevinirim tekrardan iyi akşamlar diliyorum iyi çalışmalar...

2. derek.hale

derek.hale Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli
    ozaman birer birer arttır. yani bu hafta 2x30 yapıyorsan haftaya 2x31 yap.
    her hafta 1 tane arttırsan hem fazla zorlanmamış olursun hemde 1 ayda 4 tekrar arttırmış olursun.

3. engin39

engin39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Anladim kardesim eyvalla deniycem bakalim sonuc ne olacak

4. murat.pinarbody

murat.pinarbody Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    sorunun sebebi büyük ihtimalle enerji kaybından ortaya cıkıyor duzenlı beslenmıyorsan eger ve protein alamıyorsan vucuduna vücudun gereklı enerjıyı toplayamazz ve ertesı gune zınde baslayamazsın. Benım gorusurum boyle.

5. M.MASON

M.MASON Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    8
    kasını zorlaman lazım zorlamassan gelişmez. her hafta 5 tane arttırırsan ilerde yüzü geçersin. beslenmeyide unutma.

6. engin39

engin39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Proteinimi duzeenli aldigimi dusunuyorum her sabah yumurta ve balimi soframdan eksik etmem yine de saol goruslerin icin
    --- Mesaj birleştirildi, 24 Kasım 2013 ---
    Anladim kardesim eyvalla belki de beslenmeden yana bi sknti olabilir bende onu tahmin ediyorum

7. dawn05

dawn05 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    İnternette bir program vardı 100 şınav diye ben ordan bakarak 2 3 ay yaptım tabi evde dumbell vs vs vardı onlarında katkısı olmuştur ilk başladığımda 8 tane çekebiliyordum evde toplam 3 ay salonda 1 ay, şuanda rahat 30-40 arası yapıyorum bu şınav yanılmıyorsam kollarlada alakalı kollarınıda güçlendir.

8. engin39

engin39 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Aynen ozellikle arka kol bende o programlara baktim da simdi en bastan baslamak sorun olabilir cunku belli bir formu yakaladim fakat arkadasin dedigi gibi azar azar arttirmaya calisiyorum kaslarida her defasinda zorluyorum tabi

9. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Biraz kendi i zorlaman lazım. Şınav mekik barfix hareketleri çoğu çalıştikca artar ama asil nokta istemek. Ben ilk şınav denememde 4 tane çektm oda tam değil. 2 ay calıştım 50 ye cikardm sayimi. Haftada 3 gün yap yeter ama hakkını vererek yap

engin39 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş