şükür kavuşturana...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve gqn tarafından 14 Aralık 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38
    askerlik nedeniyle 1.5 yıllık body building hayatıma nokta koymuştum... 1 ay erkenden bıraktım ki gezeyim tozayım diye.. sonra şubeye gititm başvurdum.. şu gün askersin dediler.. gitmeme 1 hafta kala ufak bir kaza sonucu kolumu kırdım. ( kol kemiğimi )

sonra askeriyedeki doktor röntgen felan çekti dediki 1 sene sonra gel.. anca kendine gelir dedi...

2 ay alçıda kaldı... alçıyı sökeli 3 ay oluyor kolumu demir gibi hissediyorum...

velhasıl : askerliğim bitsin de bir an önce döneyim bu spora diye içim içimi yiyiyordu.. dayanamadım dün gittim. ve başladım.. askerliği sırf bu spor yüzünden gene erteleyebilirim... salonda yatmak istiyorum neredeyse o derece seviyorum..

neyse konum şu arkadaşlar.. 1.5 yıllık bir mazim oldu düzgün bir vücudum vardı ayrılırken.. hacimli kollarım v.s.. beslenmeye hiç özen göstermedim.. yağlandım göbek aldı başını gitti...

şimdi acaba kaldığım programdan mı devam etsem yoksa sıfırdanmı başlasam... ilk antremanımı dün yaptım her yerim ağrıyor :) tabi 8. ay önce bıraktığım ağırlıkların yanından bile geçemedim...

tavsiyeleriniz nelerdir. hepinize teşekkürler..

2. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Önceki ağırlıklarının yarısıyla bi ısınma haftası yap 2 hafta. Sonra eskiye dönersin zaten yavaş yavaş. Avatardan anlaşıldığı kadarıyla nargile var, sigara da vardır diye tahmin ediyorum :D O yüzden vücudu spora alıştırmak için hafif 15 er dk'lık cardio öneririm antreman önceleri. Ama hafif.

3. gqn

gqn Üye

Beğenileri:
    76
    Ödül Puanları:
    38

nargile alkol sigara hiç birisi yok çoook uzun zamandır olamazda...

95 kiloyum şu anda... 1,85 boyum var.

sabah kalkar kalkmaz 3 yumurta haşlaması bir dilim beyaz ekmek 3 tane zeytin yiyiorum..

öğlen anneme özel yaptırdğım az zeytinyağı bulunan sebze yemeği ni yiyiorum 1 büyük tabak 1 dilim yanına beyaz ekmek..

akşam yatmadan önce ve antremandan gelmiş olduğum için 1 çay kaşığı zeytin yağına 3 yumurta kırıyorum. üzerine karabiber .. 1 dilim beyaz ekmek le yiyiyorum. beslenmem bu şeklde....

dün kaldırdığım ağırlıklar evet eskisi gibi değiller ama.. sanki dediğin gibi 1-2 hafta sonra eskiye dönecek gibiyim. çünkü 1.5 senemi verdim ve farkettimki kaslarım beni terketmemiş. sadece üzerlerini yağ tabakası sarmış. onları attığımda eskiye dön eceğim gibi.

teşekkür ederim yorumun için :)

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.

Konu kilitleme sebepleri;

- Konu başlığınız açıklayıcı değildir.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş