Şu yağ yakıcılardan hangisi alınır sizce eczanemde

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve cio_cio tarafından 7 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. cio_cio

cio_cio Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Spor salonunda birkaç kişi hyr alma bence palavradan öte değil derken bazıları biraz işe yarıyor diyor l-carnitin

Bugun tam satın alacak iken gene arkadaş kurbanı oldum onun yerine protein tozu al diyor

adam kendi gibi kas yapacağımı sanıyor ama ben kilo vermek istiyorum ilk önce

3 tane var eczanemde wider fiyatı en pahalı olan sanırım amerikan malı 130 tl

diğeri alman ve polonya malıymış..

Aama yaptım ama 2006-2009 sonuçları çok buldum bu yuzden tekrar konu açmak istedim birçok konuyuda okudum ama mesajlar çok eski yeni mesajlardada yeterli bilgi yok..

Kardiyomu yaparken yağları yakmakta bana destek olabilen bir yağ yakıcı l-carnitin satın almak istiyorum..

(web sitesi linkideolur sağlam satıcı sorunsuz firma vs

Son düzenleme: 7 Temmuz 2012
  2. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Eczanemde derken yani bunlardan başka l carnitin yok mu?Power system 1 tüpte 3 gram carnitin var fiyat performans olarak iyi lakin çok işe yaramıyor güzel yanı kas yıkımını engeller cardio yaparken spor cardiyo yapmadan hemen önce 1 tüp veya yarısını al uzun kullan diet yap sana sadece yardımcı olacaktır mucizeler bakleme

3. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Weider gereksiz pahalı bir ürün
    Multipower için iyi yorumlar duydum hatta tablet formda bende kullandım memnun kaldım
    Olimp markasını bilmiyorum ama birde şu ürünlere göz at derim
    Hardline carnifit
    https://www.supplementler.com/shop/...it-500-ml-x-24-adet.html/manufacturers_id/12/
    Veya
    Yine likit karnitin
    http://******/L-KARNITIN,PR-86.html

Aralarında ki fark şu carnifit 500 ml'de 2000 mg karnitin içerirken aynı zamanda sıvı ihtiyacınıda karsılar
    Diğer ürün ise 60 ml sinde 2000 mg karnitin vardır
    2 ürününde ortak noktası taurine içerdiği için perfonmas ve konsantrasyon arttırıcı özelliğide bulunmaktadır

4. RaJeV

RaJeV Üye

Beğenileri:
    686
    Ödül Puanları:
    123
    En iyisi olimp marka olan al onu fiyat açısından da iyidir

5. cio_cio

cio_cio Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0

şu nasıl forumdan bir arkadaş tavsiye etti

MuscleTech
    Hydroxycut Hardcore Pro Series

6. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Daha önce termojenik kafein bazlı yağ yakıcılar hiç kullanmadım ama bence etkisini daha fazla görürsün karnitin sadece antremanlarında daha çok yağ enerjisi sağlar fakat bir termojenik ürün bütün gün metabolik ritmini arttırır buda yine daha fazla yağ yakımı demek ama bu ürünlerin yan etkileride mevcut baş ağrısı,çarpıntı,terleme,uykusuzluk gibi bu üründen ziyade Animal Cuts'a bir göz at yorumları oku derim.

7. Kaanrlz

Kaanrlz Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    weider iyidir ama pahalıdır. kaç tüp oldugunu hatırlamıyorum yalnız onda 20 sanırım 20 adedine 130 vericegine stacker 2 nın zeroshotlarını alabilirsin 24 tanesi 110 lira civarı oluyor.

Termojenik yag yakıcıların kullanımı zordur.Spora yeni başlıyorsan önermem.Düzenli olarak kullanman gerekir ve sıcak havalarda kalp ritmi,tansiyon ve el titremesi gibi sonuclar cıkarabilir(içerisindeki kafein ve diger maddeler yüzünden) ama yeni degilim diyorsan hydroxcut pro series stix var güzel ürün memnun kaldım ben tablet olanınıda kullanmıstım stix daha iyi.
    Termojenige yöneliceksen animal cuts araştır birazcık.

son olarak kişisel yorumum: l carnitin alman yonunde.Hiç bir işe yaramıyor diyen arkadaslarınada söyle carnitin alırken bir yandanda gırtlaklarını tutmaz ve kardiyo yapmazlarsa bir işe yaramaz.Bu ürünler destek ürünüdür ,mucize degil.

carmelo114 bunu beğendi.
  8. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Bazı kişiler carnitinlerden mucize bekliyor bunla haftada 5 kilo verirmiyim diye saçma sapan sorular soruyorlar :)

carmelo114 bunu beğendi.
  9. cio_cio

cio_cio Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Ben spora yeni başladım 1 ay oldu
    Yağ yakıp zayıflamak icin uğraşıyorum
    Yağ yakicilar evet mucize yaratmayacagini biliyorum ama kardiyomda bana yardım edip daha çok ter attirabilir sanırım oda birazda olsa yağ yakmama yardım eder

Sürekli ayaktayim elim kolum titresin istemem
    Hele kalp ritmi vs olayı yasamak istemem
    Sizin kadar bilgili değilim alıp kullanıp hasta olmak var Yafa ilacı çöpe atmak

ferdityson bunu beğendi.
  10. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Dostum yardımcı olur tabi ve pisikolojik olarak seni motive ediyor aslında iyi bir şey daha performaslı antremen çıkarıyorsun ve bu kullandıkların ilaç değil sporcu gıdasıdır ek gıdadır ialç diye tabir etme ilaç reçete ile eczaneden alınır muscletech hydrocut kullanmadım ama kulananlar memnun ben şuan hardline hardburner kullanıyorum yeşil çay extratılı falan çok etkisi olmasada cardiyo yaparak iyi sonuç çıkarabilirsin ilk önce;
    1-DİYET VE CARDİYO YAPARAK
    2-OLMADI EK GIDA ALRAK(CARNİTİN CLA GİBİ)
    3-DİYETİİSYENE GİTMEK VEYA DOKTORA (ÇOK KİLOLU KİŞİLER KİLO VEREMİYORSA VEREMEYEBİLİYOR)HORMAONAL DURUM SÖZ KONUSU

cio_cio bunu beğendi.
  11. brhmcr

brhmcr Guest

Beslenmeye ve idmana dikkat edip motive olmak lazim, bu tur urunlerden cok sey beklenmemeli. Sonucta mucize yaratmazlar, mucize sizsiniz.

12. iStranger

iStranger Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    l carnitin ile 1 ayda 4-5 kilo vermem mümkün mü ? kilodan ziyade beli inceltmeye çalışıyorum belin arkasında biraz yağ var 83 şu an 1ayda ne kadar düşürebilirim ortalama olarak acabak tahmin yürütebilecek var mı ?

13. ferdityson

ferdityson Üye

Beğenileri:
    436
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    İstanbul
    Kişiden kişiye değişir böyle matematiksel bir hesapta varmı bilmiyorum şunu söyliyim yağ yakımında 2.planda depo yağlardan yakılır erkekte depo yağların çoğu göbekte vucutta birikir carnitin yağ yakmaya yardımcı olur cla ise depo yağ yapmamayı baskılar ama çok kullanmak gerkiyor çok faydalı olmuyor dit cardiyo diet cardiyo başka yolu yok :)

Sayfayı Paylaş