Şu göbek bitirdi beni..

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve brk05 tarafından 19 Haziran 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. brk05

brk05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Abiler benim boyum 180 kilom 68 16 yaşındayım vücut kitle endeksim normal gösteriyor fakat benim göbeğim ve göğüslerim sarkıyor.Arkadaşlarım sırf bunlar yüzünden dalga bile geçiyor benle.Küçükken 4-5 yıl lisanslı yüzücülük yapmıştım sonra birden bıraktım bir de geniz eti ameliyatı olmuştum ameliyattan önce çok zayıftım kaburgalarım sayılıyordu.Ameliyattan sonra ise iştahım fazlasıyla arttı.Ve şimdilerde dediğim gibi sağım solum sarkıyor.Bana ne oluyor yahu?

2. Kadirzm45

Kadirzm45 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    180 boy 68 kilo nasıl sarkma olur ilginç doğrusu göğüs erginlikle alakalı olabilir
    spor hayatın nasıl?

zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  3. brk05

brk05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    son yıllarda aktif spor yapmadım ama daha önce 1.5 yıl basketbol 1yıl kadar binicilik 1yıl kadar handboll ve dediğim gibi 4-5 yıl lisanslı yüzücülük yaptım

4. wixxx

wixxx Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    28
    kas oranın çok düşük demek ki öncelikle şekerli şeyler yağda kızarmış şeyler yemeyi bırak ekmeği bırak. bulgur tavuk göğsü yeşil mercimek yumurta beyazı tipi şeyler tüket hiç biri yağda kızarmış olmasın. Tabiki iyi bir hocayla spor şart

5. brk05

brk05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ama fazlasıyla proteinde alıyorum etli şeylere bayılırım 1 ay sabah akşam et konsa önüme bıkmam yerim çok ciddiyim

6. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Nasil etler yiyosun? Kofte pirzola kuzuşişi bende sonsuz yerim :D ben haslama tavuk gogsu veya az yagda izgara yapiyorum ve acikcasi bir sure sonra bayiyor :)

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

7. antinkuntin

antinkuntin Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    ODTÜ
    Durumunun fotoğrafını koysan sorun çözülecek büyük ihtimal. Skinny fat durumun olabilir.

8. brk05

brk05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

9. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul

Hahahha :D bende severim sakatat,kizartma vs ama onlar göbek yapıyor.bugun kofteciye gittim spordan sonra,tavuk yedim mis gibi kofte kokulari arasinda :( ayrica sakatatta kolestrol var,bende haftada 1 ciger yiyorum(tavuk cigeri-kalbi) sirf degisiklik olsun diye.ama genelde yagsiz izgarada baharatli tavuk gogsu veya haslama.

10. brk05

brk05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benim de tarifim var çınar köfte harcıyla kıymayı bir güzel yoğuruyorsunuz sonra orta derece ızgarada pişiriyorsunuzzz... :D Hocam bana çözüm öner Allah aşkına biraz kambur dururum ben küçüklüğümden beri omzumda biraz düşün o yüzden omuz çalışıyorum son zamanlar duruş bozukluğundan kaynaklanıyor olabilir mi bu sarkmalar

11. Eresbos

Eresbos Üye

Beğenileri:
    548
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    istanbul
    Kardesim yapacagin tek sey var,biraz diet yapip,kardio ve agirlikla sıkılasacaksin. Eliot diye bir vg'ci var,onum videosunu izlemistim.deri elastiktir,bol su icin,antreman yapin ve ona zaman verin,kendini toparlayacaktir diyordu.daha gençsin,sabirsiz olman normal ama bu gencligin avantaj.daha cabuk toparlanacaktir ;)

12. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    Eger bu boyda bu kiloda helen göbekliysen,diyetinde biryerlerde hata yapiyorsun demektir,diyetini gözden gecirmeni tavsiye ediyorum,ve muhtemelen kas kütleni kaybediyorsun,yaglar ense yapmakta.

13. srktyksl

srktyksl Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Ben 190 boyundayim 75 kilo hatta kas bile var ama hala gogus ve gobegim yagli azcik egileyim sarkiyor

Hesap Makinesi cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

14. brk05

brk05 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Eresbos bunu beğendi.
  15. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Meraba arkadaslar söz göbekten acılınca direk geldim :) 24 yasındayım basen + göbek + bel bölgesi + kalça kısımlarım fena halde yaglı ve baya göbek var 2 gün önce tartıldım 97 kilo geldim :( 3 4 ay önce aldıgım elbiseler gelmiyor ne yapsam ki ? Sabahları 2 tane yumurta + 1 tane patates haşlanmıs şekilde ögleyin yemiyorum bile yersem de sabahtan kalan patates ve yumurta oluyo onları yiyorum aksam ise yemekte ne varsa onu yiyorum yarım tabak ve tam bugdaylı ekmek yiyorum günde 6 8 dilim kadar az bi yardımcı olun bee ne yapsam önerileriniz nedir ? şimdiden teşekkürler

16. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    Merhaba.oncelikle sabah patatesi cikar abi GI si yuksek ve kalktigin gibi pek iyi olmaz yag yakimi icin.kardio yapabilirsin disarida kosu yürüyüş vs. Kahvalyi oncesinyapsan daha iyi olur gelince kahvaltini yaparsin.ekmegi 6 dilim 2 ogun icin cok fazla.yumurta 3 4 yiyebilirsin.tavuk gogsu ton baligi lor peyniri vs protrin kaynaklarini tuketip kilon carpi 1.5 seklinde protein miktsrini tamamlarsin gunluk ve kaliteli yaglar almalisin zeytinyagi kuruyemis vs.karbonbidratta azaltmalisin esmer pirinc esmer makarna tuketebilirsiniz aşırıya kacmadikca.fatsecret programi var oradan yediklerini girerek gunluk protein kalori vs ihtiyaclsrinizi nekadar karsiladiginizi ogrenbilirsiniz ve en onemlisi son olarak gunluk kalori ihtiyacinizi internetten ogrenin ve 500 kalori altinda tuketin kolay gelsin

Adem Sancaktar bunu beğendi.
  17. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    Kardeş sen ne yapmışsın öyle harbiden iyi zayıflamışsın kısa sürede helal olsun :) sende ki şu azmin ve şu çalışmanın yarısı bende olsun daha da bişey istemem :) benim kafada soru işaretleri çok ve ne yapacagımı bilemedigim için düzensiz plansız gidiyorum

egemennn bunu beğendi.
  18. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    teşekkürler abi umarım sende ulaşırsın istedigine eğer kilo verip yağ yakmaksa amacın yukarda biraz özetledim aslında yardımcı olabilir belki biraz :)

19. Adem Sancaktar

Adem Sancaktar Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    3
    yazdıklarını dikkatlice okudum önemli şeyler yazmışsın teşekkür ederim :) şu an ki piskolojim ne yersem kilo yaparda odaklı o yüzden pek bişey yemiyorum yumurta ve makarna işte tavsiyen üzerine yulaf ı alıcam inş. bugün yarın şu 98 den 85 e düşsem ve basen kalça az da olsa göbekten kurtulsam yeter yani
    --- Mesaj birleştirildi, 20 Temmuz 2014 ---
    egemennn spor salonuna gidiyor musun evde mi çalışma yapıyorsun ?

Son düzenleme: 20 Temmuz 2014
    egemennn bunu beğendi.
  20. egemennn

egemennn Üye

Beğenileri:
    1.710
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Edirne --- Çanakkale
    gidiyorum ama kilo verme döneminde evde çalışmıştım kurtulursun abi dert etme

Sayfayı Paylaş