Şu andan sonra ne yapmalıyım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve trexeray tarafından 2 Mayıs 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. trexeray

trexeray Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    yaklaşık 5 aydır salonda çalışıyordum ilk başladığımda kilom 63kg falandı şu an 74-75 kg falan oldu. kas namına her hangi birşey yoktu o zamanlar ama şimdi fotoğraflardaki haldeyim ilk iki ay ptesi çarş cuma tüm hareketleri çalışıyordum sonra ptesi salı ve perş cuma olmak üzere tüm hareketleri ikiye bölerek çalıştım. 2.5 kglik nutrition whey protein tozu kullandım ve olabildiğince düzenli beslenmeye çalıştım ama vücudumdaki gelişme yeterli mi yetersiz mi bilmiyorum? yorumlarsanız çok sevinirim bundan sonra neler yapmalıyım nasıl çalışmalıyım? hangi programları uygulayabilirim daha da vücudumun gelişmesi için?

Ekli Dosyalar:

2. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    5 aya göre yetersiz:(

3. fitnessboy

fitnessboy Yeni Üye

Beğenileri:
    169
    Ödül Puanları:
    0
    Program konusunda salon hocasına yetersiz bulduğun yerleri söyle o ilgilenir ve sana uygun programı verir.Benim kanaatimce gelişmen gayet güzel.Kolların güzel gelişmiş zaten çoğu insan kas yapmayı koldan bakarak ölçer.Yalnız göğüslerde iyi ama biraz şekillendirsen daha güzel olur.Karın kası göremedei yapmak da oldukça zor.Mekik ve leg raise hareketlerine daha önem ver özellikle o hareketleri yaparken maksimum tükenen kadar yap.Ama göbekli de durmuyorsun bu arada.Başarılar.Güzel devam et bence.bench_O

trexeray bunu beğendi.
  4. trexeray

trexeray Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    evet bana da öyle geldi fotoğraflarımı çektiğimde sanırsam proteini az kullandım ve fazla ağır basmadım sanırsam önerin var mı peki

5. asasa1453

asasa1453 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    beslenmeden ziyade ağırlıklarda sorun yaşadığını düşünüyorum, yeterince ağır çalışmıyor olabilirsin, kiloları arttırman gerekir. Benim farkettiğim en çok gelişim isteyen bölgen kanatların

trexeray bunu beğendi.
  6. trexeray

trexeray Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    başka önerisi olan arkadaş yok mu acaba?

7. Cidade de Deus

Cidade de Deus Üye

Beğenileri:
    1.717
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    çalışmaya devam etmeniz gerek ama agır calısın maxımum kaldıragınzı agırlıkları yapın zorlayın kendınızı kolaya kacıp hemen yapıp bıtırmeyın agır yapın her hareketı ve ıyı beslenın

programdakı hareketlerı 1-2 ayda bır degıstırın ve sırt ıcın daha ıyı calısın sırtta hıcbırsey goremedım ben barfıks yapmıyorsanız onu sırt programının basına ekleyın( olabıldıgınce genıs tutup avuc ıcı karsıya bakıp goguse cekın)

trexeray bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş