Şu andaki durumuma yardımcı olabilirmisiniz

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve berbes tarafından 7 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. berbes

berbes Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    Hocam saygılar ;
    Bir kaç gün önce sitenize üye oldum benim için çok önemli, bir sorun vardı..Ama forumda kimse cevap yazmadı..Çok rica ediyorum bana yardımcı olurmusunuz aslında ö.m ile rahatsız etmek istemezdim ama mecbur kaldım..Yardımcı olursanız çok sevinirim..
    Çünkü yaşadığım şehirde 1 spor salonu var ve malesef hoca yok..Bilgisiz kişiler her türlü aleti almış ama bilgi yok adamlarda daha doğrusu sporla alakaları yok..

Yaşım : 33
    Boy : 183
    Kilo : 110

Kol : 35
    Bel : 110
    Göğüs : 113
    Omuz : 122
    Kalça : 123
    Baldır : 61
    Bilek : 18

Amacım ideal kilom olan 77 kg düşmek ..Şu anda %27 olan yağ oranımı % 9 gibi bir seviyeye çekerek daha sonrasında yağsız olarak 92 kg gibi bir vücuda çıkarak ondan sonra böyle devam etmek..
    1 haftadır başladığım program şu şekilde..
    Spor salonunda sizin antreman ve egzersizler bölümünde vermiş olduğunuz endo programını uyguluyorum..Haftada 4 kez salona giderek..Bu 4 günün 4 ündede karın çalışıyorum..4 günün birinde karın yanında göğüs 2.gün karın yanında ön kol arka kol,3.gün karın yanında sırt omuz, 4. gün karın yanında bacak çalışıyorum..Spor salonuna gidip gelirken bisikletle gidip geliyorum..Buda yaklaşık 40 dakika sürüyor..Bunların yanında günlük 1200 kalorilik protein ağırlıklı bir diyet uyguluyorum..Ve bütün bunları CLA-LCarnitine takviyesiyle destekliyorum..Hocam sizden ricam eğer bana bir öneri getirmeniz ve yaptıklarım yanlışsa bana bir antreman programı önermeniz..Kesinlikle önce hacim olarak küçülüp yağlarımı yakıp sonra kas olarak hacim yapmak istiyorum..Psikolojim çok bozuldu..Evde hanım çocuklar çok şişkosun deyince gerçekten rahatsız oluyorum..Bu iş hayatımada yansıdı..Lütfen yardımcı olursanız çok müteşekkir olurum..Saygılar..

2. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    size ozel mesaj yolu ile cevap yazdim,bu baslikta sorduklarinizin forumda cevaplari mevcut.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş