Şişmanlıla İlgili Bi SOrum Olucak

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berfo98 tarafından 6 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. berfo98

berfo98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar Ben Kas yapıcam Demistim Gunde 5 saatimi dumbellar ve egzersiz evde hakretler basketbol felan ayırıorum ama istikrarlıyım. 99 kiloydum 95 oldum 3 haftada devam ediorm ekmek kepekli yiyorum birakiyimmi bilmiorm ve bana diyet programı onerirmisiniz yasım 15 cunku ve bisi daha ben diyelim baya kas calıstım ama cıkmıoyor smdi kilomdan dolayi kaslarım gozukurmu gozukmezmi ?

2. rund3v1l

rund3v1l Üye

Beğenileri:
    77
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Erzurum
    günde 5 saat biraz fazla gibi,dinlenmen gerek , haftada 1 yada 2 gün dinlenme günün olması gerek bu sürelerde cardio yap.Hem ağırlık çalışıp hem cardio yaparsan aynı gün içinde hiçbir ilerleme göremessin.

3. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    5 saat gerçekten fazla 1 veya en fazla 1.5 saat çalışmanı öneririm. rund3v1l'in dediği gibi her gün çalışma bazı günler dinlenme günün seç düzenli yaparsan çok yararlı , arkadaşım 2 ayda 18 kilo verdi düzenli çalışarak ancak günde 5 saat gerçekten çok tehlikeli zayıflayıp kas yapıyım derken zarar görebilirsin dikkat et

4. brhmcr

brhmcr Guest

5 saat idman yapacagina bunun 4 saatinde forumun yeni baslayanlar, yag yakimi ve beslenme formu sabit basliklarini oku daha cok kilo verirsin.

5. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    1 saat Ağırlık idmanı
    1 saat Kardio

en fazla 2 saat eder.

Tabii kardio'yu Ağırlık antremanlarının olmadığı günlerde yaparsan daha faydalı olacaktır.

6. berfo98

berfo98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Hocam kısaca ozet uyanırum saat 12 1 gibi kahvaltı yapıorum sonra dumbell hareketleri yapıorm bench press fln 20 ser tane hepsinden deli gibi terliorum zaten sonra saat 6 ya kdr dinleniorm ordan baskete 1.5 saat basket oynuorum programım bu yararı olurmu ? ekmek yiyimmi bi diyet programı veya bi spor progrmaı onerirmisiniz yani oyle bi program olsunki kararlıyım kilo vermeye 2 3 ay 20 30 kilo veriyim:) onerirmisiniz ve cardio dediginiz spor futbol kosu felanMI ?

7. brhmcr

brhmcr Guest

Bu yazdigimi okuyamamissin, senden formu okumani beklemek gercekten yanlis olur. Sana kolay gelsin.

8. Rom

Rom Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    2-3 ayda 20-30 kg verebileceğini düşünmüyorum versende bu çok sağlıksız olur kanaatindeyim. Ayrıca Burada bir diyet programı aramamalısın uzman bir diyetisyene gidip bütün tahlillerini vs. yaptırıp dr'un verdiği programa uymalısın. Bir salona yazılırsan sana orada bir antreman programıda çıkartılar.

Not: 2-3 ayda 20-30 kg veremezssin belki ama iyi bir diyet ve düzenli sporlar gözle görülür değişiklikler elde edebilirsin...

Saygılarımla...

Sayfayı Paylaş