Şampiyonlar Ligi 2008-2009

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Mestano tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. Despo

Despo ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    6.095
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Serbest
    Yer:
    Danimarka
    Kürde falan değilsin sanırım. Seni baya bir agresif gördüm, hayrola ?
    Aranızdaki anlaşmazlığı ortaya çıkartmak adına yazdım.

2. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yoo, tam tersi, smile felan koymayınca öyle gözüküyor sanırım. Öyleyse kusura bakmayın...
    Yüzümde tebessümle yazdım ama yazıma yansıtamamışım...

3. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yazık, 2 guiza, semih ve uğurla 4 tane yüzde yüzlük poziyonu harcadık adamlar walcott ve diaby ile zor poziyonda golü attılar. İyi oynuyoruz, ikinci yarıda bulacağız inşallah golleri...

4. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Fener atabilir ama Arsenal Fener'in ustune gelmiyor, gelseler daha cok atacaklarmis gibi duruyor. Gokhan bir turlu form tutamadi bu sene, Robert carlos da tatilde. Edu-Lugano ikilisi ise formsuz. Yine de Fener'in sorununun defans olmadigini dusunuyorum. Orta saha oyundan cok cabuk dusuyor, her ara top Volkanla karsi karsiya oluyor. Selcuk-Maldonado(ve hatta bu ikilinin ucuncu adami olarak alex) ile birak avrupayi Turkiye'de bile olmaz. Soyle iyi bir appiah-aurelio-alex olacakti ki orta sahada, avrupada dizi titremeyen takim kalmazdi fenerin karsisina cikinca. Devre arasi yorumlar boyle, bakalim mac sonunda ne olacak?

5. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    ahh aneximandros, aurelio-appiah birde yanına hamit önde alex, önlerinde guiza, semih. Emre yerine hamit'i alsaydık. Şu takım dağıtırdı, şu arsenal'i...

6. marthel

marthel Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    yahu anlamıyorum şu appiahın ölüsü maldonadoyla selçuğun toplamından daha iyidir adamı bedava saldık nasıl bir mantıktır...

guiza heleşükür attı ..

7. D.Wolf

D.Wolf Üye

Beğenileri:
    2.200
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    istanbul
    fenere kralı gelse, en kral takım oyununu kursalar bile ben inanmıyorum fenerden iş cıkacagına..sporda en önemli unsur istikrardır, 1 dönem başarılı olup, diğer dönem hüsran değildir..fenerde hiçbir zaman bu istikrarı saglayamadı futbolda..selçuk gibi ayagında top tutamayan adamları alırsan ve avrupa ya açılmaya kalkışırsan, herşeye hazırlık olacaksın o zaman demektir bu..şu bir gerçek ki, yabancı oyuncular Türkiye ligine geldikleri zaman mahalle takımına gelmiş gibi yatıyorlar ve oynamıyorlar, bizim ligimiz, onlara biraz tatil gibi geliyor..
    volkan deseniz, bilerek gol yiyor maçlarda avrupaya açılmak için..adam mantıklı olanı yapıyor, fenerden kovulup, yurtdışında daha iyi işler başaracagına inanıyor..bende olsam ,aynısını yapardım..

şunu da anlamıyorum: fenerbahçe de sanki hiç mi para yok, böyle rezalet transferler yapıyor, aldıgı teknik direktöre bak!..sen zico ya laf et, adam neler yaptı takımda..2 önemli maçı kaybetti diye, yaptıgı tüm başarılar unutuldu, nankörlükten başka birşey değil bu..

kısacası, bir takımın başarılı olması için cok mükemmel oyunculara ihtiyacı yok.iyi bir disipline,birlik duygusuyla oynamaya,yanlışlarından ders cıkaran bir takım olması lazım..bu fenerde asla olmadı..

8. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
    Yazik oldu diyemiyorum, adamlar evire cevire yendiler. Isteseler daha da atarlardi, kasmadi bile adamlar. Ikinci mac da boyle olacak. Dort macta 1 puan. Neyse, saglik olsun belki kievi ve portoyu ust uste yenip uefa icin umutlanir fener, baska da bir sey olmaz bu takimdan.

9. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Aziz Yıldırım, bu sene çok yanlış işler yapıyor.Aragones, 2 yıl sonra futbolu bırakacağını söylüyor.O zaman fenerbahçenin başında işi ne bu adamın!Zico sistemiyle oldukça alakasız bir sisteme alıştırmaya çalışıyor.5 yıllık gibi bir kontratı olur ve ozaman deriz ki biz zaten bu seneden birşey beklemiyoruz nasıl olsa gelecek için herşey ama adam önümüzdeki yıl futbolu tamamen bırakıyor.

10. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Futbolculara kızmıyorum, Aragones'e hiç kızmıyorum. Adam ne yapsın ilk 2 ayında. Yönetime kızıyorum. Yani bir sezonda Zico-kezman-aurelio-appiah-serdar-kemal'i kaybediyorsun, yüzyılın transferini yapacağım diyorsun. Gidiyorsun sadece emre-guiza-burak'ı alıyorsun. 30bin üstünde kombine satıyorsun, Ş.ligine katılım olarak 10milyon avro alıyorsun. Zaten normaldede zengin bir takımsın. Takımında Carlostan başka sol bek yok...
    Ammmaaa bu konuda Bjk ve Gs'lilerin durumuda aynı. Yazık ne diyeyim...

11. aneximandros

aneximandros Özel Üye

Beğenileri:
    2.154
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Teorik Kimya
    Yer:
    USA
  12. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Onu bunu bilmem, ben bu yönetimin Zico'yu kovduktan sonra Daum'a gidip sözleşme imzalatmaya çalıştığını, Daum'un sözleşmem devam ediyor diye kabul etmediğini bilirim. Daha ne denirki artık!!

13. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    aziz yıldırım josico ya vereceği parayı zicoya verseydi daha mantıklı iş yapardı.
    fenerbahçeli biri olarak yazıklar olsun diyorum.
    selçukla maldonadoyla bu kadar.

14. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    yıldızlar topluluğu olan f.b den bunu beklemezdim.

fenere üzüldüm şahsen bakalım biz (gs) ne yapacağız bu gece

15. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Sizin takım umut vaadediyor flexor, bizim teknik direktör 2 sene sonra bırakıyor, sizinki 20. Açıkçası bir Fb'li olarak Gs'yi beğeniyorum. Çok iyi kadro kurdu, zamana ihtiyaçları var...

16. Rpac

Rpac Üye

Beğenileri:
    1.540
    Ödül Puanları:
    123
    Her gün düzenli olarak gazetelere göz gezdiririm ama bu haberi hiçbiryerde okumadım.Gazetelerdeki son haberlere göre Aragones istifa edecekmiş.Fenerbahçenin resmi sitesinde de bu haber yalanlanmamış.

17. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Yazın başında çıktı bu haber, bizzar daum söyledi... Eminim...

18. sovereign

sovereign Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    Istanbul
    açıkçası pek inanmıyorum.aragonesin pek çok hatası var bilinen bir şey ama her şeyi adamın üstüne yıkmak mantıklı değil.
    orta saha yok bizim takımda şu an.adam napabilir ki orta sahaya aldıkları adamlara bakınca zaten.
    çok acımasız eleştirenler var bu adamı.ben de yapabilirim ama futbolcuların çok büyük suçu var.
    volkan denen adam kalecilik yapmıyor ki?
    edu idiot'u desen onun yüzünden geçen maç bir dünya gol yedik.
    lugano yu beğeniyorum semih ve guiza birde takmıda o kadar.

19. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
  20. Mestano

Mestano Yeni Üye

Beğenileri:
    368
    Ödül Puanları:
    0
    Bence aragones'in suçu yok. Adam ne yapabilirki? İyi futbol için en az 6 ay diyor wenger. Nitekim Zico ilk senesinde kötü fubol oynatıyordu. Ama Aragones bu sene dahil 2 sene sonra kariyerimi bitereceğim diyor. Yani seneye takım otursa bile bir dahaki sene yine yeni teknik direktör yine aynı sıkıntı. Neyse düşündükçe sinir oluyorum...

Sayfayı Paylaş