Şınav

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve refikege tarafından 14 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. refikege

refikege Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim arkadaşlarımın hepsi tam olarak 20 30 şınav çekiyorlar bense 3 tane. 4. de kalıyorum.boyum 181 kilom 75.5.arkadaşlarım hepsi boyu bnden 5-10 cm arası kısa ve bnden zayıflar ondanmıdır acaba?? tavsiyelerinizi bekliyorummm.....

2. ParZ

ParZ Üye

Beğenileri:
    869
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Gücün yetmiyorda ondan çekemiyorsun

3. emregunes

emregunes Üye

Beğenileri:
    175
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Bursa
    Zayıf olmaları tabi avantajları ama asıl önemli olan geniş şınavda göğüs kaslarının ,dar şınavda da tricepslerin çok etkin olduğudur.Göğüs ve triceps çalışması yaparsan sayıyı arttırman daha kolay olur.Forumda şınav ile ilgili başlıkları arama yaparak bul ve oku bence.

4. jimraynor

jimraynor Üye

Beğenileri:
    961
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Endüstri Mühendisi
    Yer:
    Antalya
    Şınavı arttıracak en iyi egzersiz şınavdır. Üniversitede 186 boyunda 100 kg idim. O zaman beslenme hakkında pek bilgim yoktu saçma sapan diyetler yapıyodum. O zaman sabah öğlen akşam 3 sefer olmak üzere çekebildiğim kadar şınav çekerdim.

2-3 ay sonra 95kg falandım. 10-12 arası şınav çeker oldum. Şimdi ise kilom 77, 40 tane çekiyorum.

Geçenlerde barfikste de aynı sorunu yaşadığımı gördüm. 1 tane barfiks çekebiliyordum. İlk hareketin 3 sdet maksimum barfiks olduğu bir sırt programı uyguladım. Muscle and fitness dergisinin çalışması.

Şu anda 25 gün oldu 4 tane barfiks çekebiliyorum.

Sonuç olarak hareketlere yüklenmek lazım.

Sayfayı Paylaş