Şınav,mekik programı

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve BeratSoner tarafından 23 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. BeratSoner

BeratSoner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Arkadaşlar 15 yaşındayım vücudum kaslı yüzme sayesinde şınav mekik programı arıyorum yardımcı olurmusunuz ? Şimdiden teşekkürler.

2. Ancestor

Ancestor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    en faydalısı kendi yaptığın program olacaktır. kaç tane mekik çekebiliyorsun kaç şınav çekebiliyorsun bunları göz önünde bulundurarak bir program yap.

mesela 10 şınav 3 set 25 mekik 3 set yap geliştikçe yavaş yavaş arttırırsın.

ve sadece şınav mekik yapıyorsan haftada 3 gün yapma kaslar dinlenirken gelişir diyecekler ama hergün yapardım senin yerinde olsam yada 4 gün sabah öğlen akşam yap...

BeratSoner bunu beğendi.
  3. BeratSoner

BeratSoner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Teşekkürler cevabın için bir sorum daha var setler ne anlama geliyor ? günde 3 keremi ?

4. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    set demek mesela 3 set 20 tekrar seti şöyle yapılır.20 defa şınav çekersin arada molayı verirsin ideali 1dakikadır benim için bu sırada arka kol kaslarını esnetirsin birazcık acısı geçer sonra 20defa daha şınav çekersin yine mola kasları rahatlatma ardından son 20 yapılır ve o hareket bitmiştir.

BeratSoner bunu beğendi.
  5. BeratSoner

BeratSoner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    İkinizede teşekkür ederim beni bilgilendirdiniz. :)

Sayfayı Paylaş