Şınav+Kas Sorunlarım..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve berfo98 tarafından 10 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. berfo98

berfo98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Sa 96 kiloydum demistim yas 15 boy 1.74 tü arkadaslar gozlemledim 1 haftadır agırlık dumbell ile ve basket oynuyorum 1.75.5 boyum vr ve 94 dustum ama 1 sıkıntım vr sınav cekemiorum cekmeye calısınca egilioyurum butun agırlık sag koluma binior delirmek üzreyim nabmam gerek ?

2. HighClassCombo

HighClassCombo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    kardesim öncelikle 94-96 kg 1.74 boy icin cok fazla bir kilo şnav işine gelince kolların güclü değil o kadar ağırluğu kaldıramıyo + sürekli yapmadığın bir şey olduğundan zorlanmam normal sana tavsiyem şnav pozisyonunda kollarını kırmadan yarım şnav cek öncelikle böyle basla ayrıca düzgün spor yaparak düzgün beslenerek kilo ver bilinçsizce değil 1 yıl düzenli body tığ gibi olursun kas oranında bayağı yükselme olur saygılar

3. berfo98

berfo98 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Tamam hocam deniyicemde bide ya cok spor yapiorumn gece cikip basket oynuorum abi ole biriyimde ekmegi kesemiorm .s

4. varokav

varokav Üye

Beğenileri:
    115
    Ödül Puanları:
    53
    bence önce şınava vücudu alıştır şınav çekmekten ziyade şınav pozisyonuna gel ve öylece çekmeden bekle bir iki dakka zamanla bunu 5 dakkaya çıkar sonrada yavaş yavaş alışınca 3 5 setlerle çekmeye başla. ben öyle başladım ve şu an nizami 50 bekleyerek yavaş yavaş nefes alıp vererek yaparsam 20 tek sette ayrıca kilomda pek az değil 100 kg

5. HighClassCombo

HighClassCombo Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Mersin
    ekmeği kesinlike kesmelisin boşuna 3 beyaz demiyorlar eğer ekmeksiz doymam diyosan kepek ekmeği yada tam tahıllı ekmekler var onlarda yemeni öneririm ama oturdun mu 7-8 dilim yemicen ozaman hiç bir farkı olmaz 2 dilim yeter maximum 3 olabilir unutma ne kadar spor yaparsan yap boğazını tutmadığın sürece farkı hiç bir zaman göremezsin...

6. Alpay

Alpay Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    38
    istersen 5 saat koş her gün beslenmenı duzeltmezsen pek işe yaramaz yada kilo verirsin ama 2-3 gün spor yapmazsan hemen verdiğin kiloları geri alırsın kepekli ekmek ye bu arada 3 beyazdan uzak dur

Sayfayı Paylaş