İzmir'de işini bilen ekonomik spor salonu var mı? Tavsiye lazım...

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve izmirlee tarafından 30 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 14 üye.
  1. izmirlee

izmirlee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaslar aranıza henuz katıldım ve en kısa zamamda bu spora başlamak niyetindeyim. Hiç bir bilgim yok onceden soyleyeyim..

Asıl konu şu :
    En kısa zamanda bir gym salonuna kaydolmayı dusunuyorum. Amacım body yapıp şişmek ya da yarısmalara katılmak degil...l sadece zayıf oldugum icin uygun kiloya gelip biraz kondusyonumu yukseltmek ve fit bir yapıya kavuşmak.

Bu yuzden insanın ne istediginden anlayan ve amaca gore bilincli sekilde farklı programlar uygulayabilen bir merkez arıyorum. İzmirdeyim.. Ayrıca merkezin pahalı olmaması gerek. Su an icin yuksek bir bütce ayıramam.

Bilen deneyimli arkadasların görüşlerini ve tavsiyelerini almak istiyorum... Tesekkur ederim.

2. _Fırat_

_Fırat_ Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle hoşgeldin arkadaşım.Buraya İzmir'in neresinde ikamet ettiğini de yazarsan sanırım daha iyi bilgi alabilirsin.Saygılarımla.

3. izmirlee

izmirlee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısın fırat o noktayı atlamısım ben konak-kucukyalı tarafındayım ...o yuzden hatay alsancak ucyol balcova yalı ve cevre semtler olabilir.

4. standaart

standaart Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    İstanbul
    slm iyi bi karar almışsın zayıf olman büyük avantaj bence kolay şekle girersin senle aynı düşünüyoruz şişmek yok estetik olsun yeter,neyse açıkçası bende de salonların aidatları müzmin bir problem,celal atik spor salonuna gittim belli bir süre tamam çok ucuz ama memnun kalmadım aylık 40 lira fuarda montrö kapısından hemen içeride sağda ,şu an salon araştırıyorum alsancakta tolga sport center adında bi yer var görüştüm ilgimi çekti başka salondaki 3 aylık çalışmanız burda 1 aya bedel şeklinde ilginç bi söz etti yetkilisi diğerlerinden farkımız sporcumuzla çok fazla ilgilenmemiz onları başı boş bırakmamamız diyor beni etkiledi sanırım bu salona yazılıcam ancak 3 aylık 250 ytl 'lik ödemesi var benim için yüksek ancak kime söylediysem çok uygun diyorlar.Sıcaklardan sonra başlamayı düşünüyorum bu salona,kolay gelsin sana...

5. coko

coko Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    edit(saydam):reklam icin yonetime basvurun.

6. _Fırat_

_Fırat_ Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Arkadaş hesaplı bi yer sormuş.Burası biraz fazla gelir diye düşünüyorum.

7. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center

firatcim coko suan reklam yapmaya calistigi icin mesajlari pek okumamis.

8. izmirlee

izmirlee Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar yanıt yazan herkese tesekkur ederim. arkadasın soz ettigi alsancaktaki tolga spor merkesi ile konustum. ancak ben aylık odeyeceim icin aylık 110 dedi . o da cok geldi bana su an icin.

başka bir sitede ise aşkın spor salonunu iki uc kisi onerdi .. orası deneyimli bir yermis vs dediler. ben de bugun gittim konustum fiyatı 55 ytl imiş aylık bana uygun geldi. ayrıca cok da ilgili davrandı orada gorustugum kisi . uzunca konusma imkanım olduı.. daha once baska bir yerle konusmustum rastgele hiç konusma taraftarı bir yer degildi hiç diyalog kuramadım o yuzden burası hosuma gitti karsılastırınca..

2-3 gune kadar baslıyorum bakalım hayırlısıyla umarım ii olur. :)
    tekrar tesekkurler.

9. son_abrek

son_abrek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    izmir de güzelyalı da.fatih kolejinde...7.katında deniz manzaralı kafetaryalı falan çok temiz,nezih bi mekan...bende gittim uzun süre ama sonra iş hayatından dolayı ayrıldım...benim zamanımda EMRE diye bi hoca vardı..EMRE KAYA..şimdi oradamı bilemiyorum ama bilgi olarak çok tecrübeli..asıl işi fitness olduğu için öyle vücutlu değil.ama kimin ne istediğini bilip süper bi program yapıyor...bence bi deneyin derim

10. Excursion

Excursion Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Hatay'da sportland var, güzeldi o salon, aylık yanılmıyorsam 60 ytl olması lazım.

11. egeimparator

egeimparator Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    EGE İmparator Sport Land

bench_O EGE İmparator Sport Landbench_O
    İzmir Balçova'da faaliyette olan EGE İmparator Sport Land
    Fitness, Plates, Aerobic, Step, Body Building, Kick Box, Free Fighting, Sauna, Masaj, dallarında hizmet vermekte olup, ayrıca Narlıdere, Güzelbahçe, Üçkuyular, Konak, Buca, Bornova, Karşıyaka semtlerine taşımalı hizmetimiz vardır. Haftalık ders programımızı www.egeimparator.com dan öğrenebilirsiniz. Kaytı için 0232 259 60 64 nolu telefonumuzdan ön kayıt yaptırabilirsiniz.

12. maxfit

maxfit Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    maxfit spor salonu izmir bornova da modern spor ekipmanları ile donatılmış olan 1300 m2'lik spor salonumuzda izmirin en büyük spor salonlarından birisi kendi branşında eğitimli ve sertifikalı uzman eğitmenler eşliğinde size profesyonel tüm spor olanaklarını sunuyor.

web sitesinden geniş bilgiye ulaşabilirsiniz

maxfit spor salonu izmir için linki tıklayın

13. ferodulger

ferodulger Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    kardeşim bende ızmırdeyım bende ole guzel bır body salonu arıyorum eger memnun olursan bı yerden özel mesaj atarmısın hataydakı sportlanda gıdıcem buyuk ıhtımal ama aşkınada guzel dıyen arkadaslarım war ben üçyolda oturuyorum

14. hamidowic

hamidowic Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    konuyu tekrar hortlatsam nasıl olur, sanırım izmirde fiyat ve güzellik olarak optimum derece yerler yok.
    ben hatay tarafında oturuyorum, öneriniz olabilirmi

15. fikreteda

fikreteda Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    la sportiva mavi kule

16. ShadarLogoth

ShadarLogoth Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selam arkadaşlar...
    Bende işimi değiştirdiğim ve şu an gittiğim salon (şirinyer) uzak geleceğinden dolayı yeni bir salon arayışına girdim... Evime yakın (Bayraklı) yada yeni işime (Kemeraltı, Çankaya, Pasaport) yakın eli yüzü düzgün, uygun ücretli, keseyi yormayacak bir yer arıyorum. Bilgisi olan veya yardımcı olabilecek kimse var mıdır?

17. zyzzbrahs35

zyzzbrahs35 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sports35 sirinyer

Sayfayı Paylaş