İzmir Spor Salonu İndirim!!!

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Kötü Çocuq tarafından 14 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar İzmir Bostanlıda indirim vardır,duyurulur.Normalde fiyat(aylık)130 tl dir.Ama 01 Eylül 2010 tarihine kadar olan üyeliklerde indirim yapılmaktadır.İsteyenler Pm atıp benimle iletişime geçebilir.Bizzat kendim yardımcı olmaktayım.Yardımcı oluyorum çünkü bende bir dönem bu salonda çalıştım.Ve çok memnum kaldım.Kötü salonun ne demek olduğunu iyi bilirim.İyi salon bulmak kolay değildir.Bulursun o da çok pahalı olur vs.Salon hakkında biraz bilgi vereyim:Salon İzmirin en güzel yerinde bulunmaktadır,salona gelenler hep elit insanlardır(Doktor,mühendis,yönetici vs),Salon oldukça temizdir ve kavga gürültü gibi motivasyon bozan durumlar olmaz,sadece V.G için dizayn edilmiştir(Kilo alma,kilo verme,V.G,Fitness vs),Salon hocası belgeli ve deneyimli bir hocadır,Hoca salondaki kişi ne sorarsa anında cvb verir hiç bir şekilde bilgisini paylaşmama durumu olmaz ayrıca arkadaş gibidir ki bu salonda çalışan biri için çok önemli birşeydir hocayla arkadaş olabilmek,Salon çok çok geniş değildir ama 2 katlıdır,Üst katta kadınlar çalışır alt katta erkekler,Sahile çok yakındır istenildiği zaman dışarıda temiz hava alınabilir,İzmirin başka bölgelerinde de şubelerinin olması bu konudaki deneyimlerinin kanıtıdır,İçeride ses sistemi ve plazma tv bulunmaktadır,yukarıda ise duş ve soyunma bölümü bulunmaktadır,ayrıca içecek için küçük bir bar bulunmaktadır.Gelelim indirim kampanyasının detaylarına,,,,,

1 Yıllık üyelik 650 TL
    6 Aylık üyelik 450 TL
    4 Aylık üyeliklerde 300 TL
    3 Aylık üyeliklerde 250 TL

Görüldüğü gibi aylık 130 olan ücret,yıllık üyelikte 54 tl ye düşmektedir,3 aylıkta ise 83 tl ye düşmektedir.Detaylı yardım için Özel Msj atmanız yeterli.

NOT:Ne olursa olsun hocaya bağlı kalmayın,kendinizi kendiniz geliştirin,dediğim gibi salondaki hoca bilgili ve arkadaş gibidir ama insan kendini en iyi kendi bilir başkası bir yere kadar yardımcı olur.O yüzden yeni başlayacak olanlara V.G hakkında daha detaylı yardımcı olmak isterim ki kendi ayakları üzerinde kendi alt yapılarını oluşturarak durabilsinler.

Son düzenleme: 14 Temmuz 2010
  2. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Aletler JİMSA markadır.Salonun 3-4 metre önünde çay bahçesi mevcuttur.Ayrıca sahilde yürüyüş parkuru,koşu parkuru,tenis kortları,basket sahası mevcuttur.Gençler için Salondan çıkınca hemen yakında cafeler,barlar mevcuttur.Ayrıca yemek yemek,gezmek birşeyler almak için bostanlı mağazalarına çok yakındır.

Ekli Dosyalar:

3. Kötü Çocuq

Kötü Çocuq Üye

Beğenileri:
    153
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar Özel sebeplerden ötürü durumlar değişti artık yardım edemeyeceğim zaten yardım isteyende henüz olmadı işlerim dolayısıyla uzun bir süre meşgul olacağım.

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    salonun adı ve adresini yazarsanız üyeler kendileri irtibata geçmeye çalışırlar..

Sayfayı Paylaş