İzmir-KSK civarlarında yeni başlamayanlar için salon tavsiyesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ßußu tarafından 8 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. ßußu

ßußu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba. Vücut geliştirmek istiyorum ve daha önceden hiç salona gitmedim. Karşıyaka-Bostanlı-Atakent veya o civarlarda önerebileceğiniz uygun fiyatlı(öğrenci işi) ve kendimi geliştirmem için yardımcı olabilecek ilgilenecek bir salon arıyorum. Forumu araştırdım gezdim biraz ama kimisi izmir'de verim alınabilecek salon yok demiş. kimisi çok gereksiz salonlar falan demiş. Bir arkadaşım ile beraber gideceğiz . O yaklaşık 1,5 senedir, bilgili birisinden aldığı programlar ile kendi calısıyordu üniversite salonunda. O da salona geçmek istiyor. O yüzden sizden yardım istiyorum. İlginiz için şimdiden teşekkürler. İyi geceler...

2. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Valla ben gidip kendim çalışıyordum yeni başlayanlarla ne derece ilgileniyorlar pek dikkat etmedim. Ama Atakentten Şemiklere giren yolda Pehlivanoğlu marketinin karşısında (çaprazında kalıyor aslında) bir salon var ve fiyatı gayet uygun en son 3 aylık 100 liraydı ki İzmire göre hiçte kötü bir salon değil bence.

3. ßußu

ßußu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Teşekkür ederim. yardımınız için . Ama sizinde dediğiniz gibi yeni başlayacağımız için ilgilenecek. İlk ay 2. ay program yazacak neyi nasıl yapacagımızı nasıl besleneceğimiz ileride protein alımı gerek mi?Ne zaman gerek vsvs Bu gibi konularda ilglenecek bir salon arıyorum. Gidip görüşücem yinede Yardımın için teşekkürler saolasın

4. ßußu

ßußu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    koskoca forumda izmirde bu spora yonelen kişiler ya yok ya da bir allah'ın kulu konuya mesaj atmaya üşeniyor . Herkese teşekkürler arkadaşlar ne diyim ya !

5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Gazi lisesinin civarında.
    Kapanmadıysa Bostanlı'da İşbankasından açıkhava müzesinin oradaki parklara dönerken hemen köşede.
    Bostanlı PTT şubesinin bir arka sokağında da var.

Başka salonlarda var ama Gazi lisesi civarında olan hariç fiyat olarak uygun değiller. Sana ilk söylediğim yere gidip baktınsa fikrini alabilir miyim, sen nasıl buldun orayı?

6. ßußu

ßußu Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    gaddarkemal yardımların için çok teşekkür ederim. İlk söylediğin yere gitmedim, çünkü imkanlar kısıtlı olduğu için en azından 3-5 yer bilgisi alarak hepsini birden dolaşmak istedim. Tekrar çok teşekkür ederim. Bugün pazar sanırım kapalı olma ihtimalleri var h.içi mutlaka gidip konuşucam ve burayada yazıcam. Tekrar teşekkürler gaddarkemal.

Sayfayı Paylaş