İzmir/Karşıyaka çarşıya yakın spor salonu önerileri

Konusu 'İzmir' forumundadır ve denizkirnac tarafından 29 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. denizkirnac

denizkirnac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir
    best var kilise sokagında çarşının köşesinde ben oraya gidyordum 3 aylık 300 falandı geçen yıl şu an tam bilmiyorum ama içersi güzel baya ilgilenirler girnede var bi tane orası daha uygun fiyatı aylık 60 falan daha önceden oraya gitmiştim fena değil ama çarşı tarafındaki daha iyi
    https://www.facebook.com/pages/Fitness-City/587383464715677
    birde burası var daha 4-5 ay önce açıldı bestteki hocalardan biri açtı
    burası da güzeldir
    fiyatlarını bilmiym ama
    karşıyakadaki iyiler bunlar
    Tanıdığım bi abim bana bu salonları önerdi.Ama hangisine gitmeliyim hangi kriterlere göre spor salonuseçmeliyim pek bilgim yok eğer ksk civarında sizinde bildiğiniz güzel salonlar varsa yorumlarınızı ve yardımlarınızı bekliyorum. :) Hepinize iyi forumlar

2. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    Karşıyaka Çocuk Esirgeme'nin karşısı: Gold GYM (Buğra adında Ege Besyo mezunu 25, 26 yaşlarında ağırsiklet boksör bir sporcunun salonu)
    Bostanlı Camii arkası: Gold GYM - 2 (Türkiye'nin tek profesyonel boksörü burada boks eğitimi de vermektedir. (Alican AY ))
    Bostanlı Migros üstü: The Best (En büyük Best spor salonu budur.)
    Bostanlı Migros sağ çapraz: New XL (Hardcore salon, sahiplerinden bir tanesi bodyguard ismi de Yavuz, aynı kişinin Bayraklı'da da salonu var.)
    Nergiz: Mutlu Peker'in salonu (Hardcore salon, eski şampiyonun salonudur.)
    Bostanlı pazar yeri'nin karşısı: Synergy spor salonu (Küçük ama bostanlının güzel kadınlarının tercih ettiği bir salon.)
    Nergis metronun karşısı: FLEX (Synergy tarzında bir salon)
    Karşıyaka Vatan Bilgisayar'ın çevresi: Empire Fitness Studio (1 yıl oldu açılalı, büyük bir salon ama tavsiye etmem.)
    Karşıyaka Vatan Bilgisayar'ın yanındaki mini Kipa: Yukarda yazdığım salonla aynı hizada olan küçük ve eski bir salon, ismini hatırlamıyorum.
    Karşıyaka Nergiz: Egem spor (Hocası Muay Thai eğitmeni ayrıca.)
    Karşıyaka Yunuslar: La Sportiva (Tuzlu ama ortamı olduğunu düşündüğüm bir salon.)
    Bostanlı merkez: İsmini hatırlamıyorum geçerken gördüm, Pantaloncu Mustafa'nın sokağında, sanırım yeni açılmış bir salon.

Aklıma gelenler bunlar, bahsettiğin Best kısa boylu bir adamın işlettiği Best olsa gerek, bunlar 3 kardeşler Hakan, Yetiş, X diye hatırlıyorum. Farklı farklı salonları var Karşıyaka'da ama en büyüğü yukarıda yazdığım. Bana hangisini önerirsin dersen Best veya Gold'u öneririm. Hardcore istiyorsan da yazdığım salonlara bakabilirsin.

Son düzenleme: 29 Ağustos 2014
    Military.Press ve umut- bunu beğendi.
  3. denizkirnac

denizkirnac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir
    çok teşekkür ederim abicim.Bende kilise sokağındaki best veya cocuk yuvasının ordaki gold u düşünüyorum zaten

4. Fraktal

Fraktal Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    18
    2 si arasında Best'i öneririm.

5. denizkirnac

denizkirnac Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yer:
    İzmir
    tekrardan teşekkür ederim o zaman kilise sokağında beste başlarım dönünce artık :) iyi günler

6. Madme

Madme Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    hakmar'ın yanında brothers'ı öneririm.Özellikle kilo alma ve şekle girme konusunda pilates de oldukça başarılılar.Hocası fitness ile karışık günlere özel program yapıyor.Ben uzun süredir gidiyorum ve çok memnunum.Fiyatları da gayet uygun.

7. eşsiz1912

eşsiz1912 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    --- Mesaj birleştirildi, 7 Ocak 2017 ---
    https://www.facebook.com/essizsaglikliyasammerkezi/

8. scooby

scooby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yeni üyeyim. Öncelikle herkese merhaba. Google da çok aramıştım kaydolmadan ama Karşıyaka için çok done bulamadım. Spor hiç yapmasam da, beslenme düzeni için bu siteyi baya aşındırmışlığım vardı :) Sonra Egem Spor' a kaydoldum. Hem fiyat, hem de ilk gittiğimdeki diğerlerine nnazaran daha hoş izlenimden dolayı. Göbek ve bel çevresinde acayip yağlanmam vardı, beslenmme dikkat ettiğim halde. 3 hafta oldu başlayalı ve güzel bir sonuç elde ettim. İşletme tam bir aile işletmesi. Zafer Hoca' nın ve oğlunun AAvrupa ve dünya şampiyonlukları var vs. Eşi Gülşen Hoca' da bir hayli tecrübeli ve kişiye özel destek veriyorlar. 2 katlı işletme, alet çeşitliliği fazla ve tatmin edici. Spordan yıllardır kaçan ben, baya istekli gidiyorum. Yazılmadan önce ben gibi kararsız kalanlar için güzel bir alternatif olabilir. Herkese iyi sporlar dilerim. Bundan sonra da vg başlıklarında olmayı planlıyorum inşallah :) Hayırlı akşamlar arkadaşlar.

9. scooby

scooby Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Egem Spor' da Kick Boks ta varmış arkadaşlar...
    https://www.facebook.com/EgemSpor/

Sayfayı Paylaş