İzmir/BUCA'da kaliteli spor salonu

Konusu 'Genel Bölüm' forumundadır ve Bad Dog tarafından 6 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Bad Dog

Bad Dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Öncelikle merhaba. Uzun süre önce üye olmama rağmen bugün ilk mesajımı yazıyorum.

Forumda olduğum gibi sporda da yeniyim. Daha önce girişimlerim olmuştu fakat bölük pörçük toplasanız 3 ay eder...

Bu 3 aylık dönemde üst üste, her seferinde de belki değişmiştir umuduyla gittiğim bir spor salonu vardı fakat artık yeni önerilere açığım. Kısacası İzmir'de (Farklı ilçelerden de önerebilirsiniz, ama önceliği Buca'ya veriyorum) bildiğiniz, en önemlisi antrenörlerinin yönlendirmesine güvendiğiniz bir spor salonu önerebilir misiniz?

Bir önceki salonda en çok çektiğim bu yol göstermedeki tutarsızlıktı. Hocalar sık sık değişir ve her gelen bir öncekinden farklı önerilerde bulunurdu. Bunun olmayacağı güvendiğiniz bir salon var mı? (Kipa Balçova'daki Sportspark'ı biliyorum fakat hem ulaşım hem de ücret konusunda belimi bükebilir o yüzden onu listemden çıkardım.)

Şimdiden çok teşekkür ederim.

dumbelllls

2. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    Buca belediyede benzinliğin üstünde bir salon var duyumlarıma göre gayet iyi bi kompleksmiş

3 katlı hocaları ilgili aylık 60 lira

3. Bad Dog

Bad Dog Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İzmir
    Teşekkürler, gidip bir bakacağım. Yalnız anlattığınız yer nasıl 60 lira olabilir, çıkarken ortalığı falan da mı temizletiyorlar acaba. :lol:

Bir bakalım nasıl bir yermiş.

Sayfayı Paylaş