İyi besleniyorum sizce antreman sayısını arttırmalımıyım

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve gokhan0322 tarafından 23 Eylül 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşlar günde 75 gr whey protein + antremandan önce ve sonra aminoasit + cretine alıyorum. haftada bir 100 mg primobolan alıyorum. sizce antremanı haftada 4 günmü yapayım. yoksa 5 güne çıkarmalımıyım ?

2. safeo

safeo Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kocaeli
    Haftada 100 mg priomobalon vurulucagına günde 100 gram daha fazla tavuk ye. yada 10 tane yumurta ye. En az 200 mg olmalı. ve suplementlerini hangi zamanlarda aldıgını ve beslenmeni yazmalısın dogru bir yönlendirme için ;)

3. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    antreman günleri 100 gr whey protein + antremandan önce ve sonra amino ve performans artışı icin creatine kullanıyorum... bolca yumurta tüketiyorum.

antreman yapmadığım günler 50 gr whey pro + yumurta + ton balığı, tavuk vs... ile takviye yapıyorum. tavsiyeleriniz ne yöndedir ?

birde tek seferde en fazla ne kadar protein almalıyız. fazlası vucud da gereksiz görülüp atılmaması için. 1 saat ara ile 25 gr + 25 gr 2 porsiyona bölerek almakmı daha fayda sağlar. yoksa tek seferde 50 gr almakmı. şimdiden teşekkürler.

4. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    ben dopinge karşı olan biriyim. ancak tüm bunları kullanıyorsan sana tavsiyem hergun için sadece tek bir adale grubunu çalıştır. ve gerçektende sert çalıştır. tavsiye program hergun bir bolge olmak uzere p.tesiden itibaren cumartesiye kadar sırasıyla soyle olabilir :
    bacak - sırt ve kanat - gögus - biceps - omuz - triceps ve pazar gunu off. saygilarimla ...

5. gokhan0322

gokhan0322 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    teşekkür ederim fakat sorduğum sorulara tam olarak cevap alamadim.

6. durden

durden Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Bunu bence sen deneyip görebilirsin.Ağır bi antrenmandan sonra birdahaki antrenman gününe tazeleniyor musun? kendini bir sonraki antrenmana yenileyebiliyorsan bence artır ama çok ye

7. oklahoma

oklahoma Yeni Üye

Beğenileri:
    322
    Ödül Puanları:
    0
    aslında en iyisi bazı ant. programlarını belirli aralıklarla yapman ve izlemen. bunu ancak sen anlayabilirsin. en iyisi bu gune kadar denemdiğin bir şekilde program hazırlaman. bir arkadaşımda haftada 6 gun çalışıyor hemde nasıl anlatayım. ptesi gogus kalf , salı bacak sırt biceps - çarşamba omuz triceps . perş ptesi gibi cuma -salı ve ctesi çarsamba. duyunca şok oldum. ben o şekilde ancak bir kaç hafta çalışabilirim falan dedim. ancak adam neticede alıyor sonuçta ki dewam ediyor. belki sende yogun bir program izlşyorsan biraz hafiflet. yada hafif se bir muddet yogunlaştırıp bir dene bakalım. saygilarimla ...

8. skllmyh

skllmyh Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    28
    ben haftada 4 günün ideal oldugu kanaatindeyim. 2 on - off - 2 on - off şeklinde yeterlidir.

Sayfayı Paylaş