İyi Aksamlar Antidepresan Kullanımı Ve Protein ile ilgili bir yardım bekliyorum

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve kcah_hk tarafından 10 Temmuz 2011 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kcah_hk

kcah_hk Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    İyi aksamlar dostlar ben siteye yeni üye oldum 2 haftadır body yapıyorum size bir sorum olucaktı ben Anafranil 75 SR diye bi antidepresan kullanıyorum Kimisi Antidepresanlar vucüda protein desteği sağlar diyo kimisiyle proteinleri bitirir body yapmana gerek yok diyo ben bu konuyu tam öğrenmek istiyorum bu konuda bilgi sahibi olup da sorumu cevaplayana simdiden tesekkürler

2. Bodysoft

Bodysoft Üye

Beğenileri:
    469
    Ödül Puanları:
    73
    Klomipramin kullanan hastaların (Anafranil) protein sentezleri farklılık gösterebilir.

En doğru bilgiyi doktorunuz verebilir ancak ilacın yan etkileri sonucu vücut'da (hastalığında etkisiyle) oluşan farklı ve istenmeyen metobolik süreçler kişinin protein sentezlemesini ve bunu etkin olarak kullanımını bloke edebilir. (Komple bloke edemez.)

Ayrıca bu tip ilaçları kullanırken Aminoasit kullanmamalı, kullanacağınız takdirde ise mutlaka doktorunuza danışmalısınız.

Yine bu tip ilaçları kullanırken başta yeşil çay olmak üzere hiç bir bitki çayını (siyah çay hariç) doktorunuza danışmadan tüketmemelisiniz!

Sayfayı Paylaş