İSTEM DIŞI KAS HAREKETLERİ

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve edobey tarafından 23 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    Arkadaslar son zamanlarda yine eskiden yaşadığım bir olayı yaşamaya başladım olay nedir derseniz basketbol oynadıgım zamanlarda akşam uyku halindeyken dahi beynimn basketbol oynamaya devam ederdi vede çoğu zaman bir yerlerden bana atılan bir topu yakalayacakmış gibi hamle yapar kolumu savururdum bu nedenlede elimi kolumu sürekli yatagın yanında bulunan duvara vururdum bu aralarda iş dönüşü serviste yada koltukta otururken şöyle uykuya dalma derler o durumda iken sanırım bu seferde ağırlık çalışıyormuş gibi vücutta kasma meydana getiriyorum yada boşta bulunup ağırlığı üzerime düşürüyorum endişesi yaşıyorum sizce bu hareketler sürekli aynı olayın tekrarından istem dışı hareketmidir yoksa kendimi fazlamı kaptırıyorum olaya bir açıklama yapacak olan yada benzer durumu yaşanlar varmı

sunu hepimiz yaşamısızdır içimizin geçti bir anda sanki bir ucurumdan boşluğa düşüyormuş gibi hisseder ve panikle uyanırız onun gibi birşey sanırım

2. Blitz

Blitz Özel Üye

Beğenileri:
    209
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Istanbul
    Bana da aynısı olur, bodye başlamamla artmadı veya azalmadı; arada bir olur. Hemen uyuyamayıp, uykuya dalma evresi uzun sürünce oluyor sanırım bu olay. Bir de kafa yorgunluğu ile alakası olabilir gibime geliyor.

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    ewet aynısı bendede oluyo sankı boyle bosluga dusuyomusum gıbı hıssedıyorum kendımı ve ayaklarımı bır anda ılerı ıtıp uyanıyorum ıstemsız ama heme gerı uyuyorum :D

4. masteer

masteer Özel Üye

Beğenileri:
    1.095
    Ödül Puanları:
    103
    Sanırım bu yapılan olaya fazla konsantren olmaktan ve bu ısı cok sık yapmaktan kaynaklanıyor. Bırde vucudun bıraz yorgun olmasının ve tam olarak dınlenememesının, yanı kalıtelı uyku suresının az olmasının etısı var.

Cınko- magnezyum ve bılımum vıtamınlerı tam almanızı onerırım, bır hafta sonra bu tur seylerın azaldıgını goreceksınız.

5. edobey

edobey Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    özel sektör
    Yer:
    gebze kocaeli
    master aslında suan protein one a day vitamin ve cinko kullanmaktayım ama düşündüğümüz gibi olaya fazla konsantrasyon ve uyku suresi nedeniyle olabilir

Sayfayı Paylaş