İstediğim Vücut için doğru yoldamıyım?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve CriticaLife tarafından 2 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. CriticaLife

CriticaLife Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar arkadaşlar direk konuya geçeyim yaşım 17 167 boyunda 61 kilodayım düzenlı olarak diyetisyeen gidiyorum 2-3 ay oldu 70 kiloda %19 yağla başladım şuan %13 yağ sevıyesınde belirtili kilodayım bir antreman programım var once onu aktarayım büyük ihtimalle bilirsiniz:
    http://www.iwantsixpackabs.com/abs.html
    buradaki 16 haftalık programı yenı uygulamaya başladm oncesınde şınav programı uyguladım ağır şekılde kendıme şuanda rahat yatarsam antremansız 60 tane felan çekerim.
    haftada 3 gün cardio, 3 gün sporumu yapyıorum, cardio yu interval tercih ediyorum 5 dakika slow jog la ısınma,
    tek raund:1 dakika 10-9 da koşma, 2 dakika 6-7 de koşma,
    3 raund uyguluyorum, soğurken slow jog-walking yapıyorum.
    ilk haftayı yenı bıtırdım size verdıgım lınktekı programda. diyetisyenıme %13 yağın fazla olduğunu ağır calıstıgımı ve yağlarım yuzunden goremedıgımı calısmanın karsılıgını soyledım. oda %10 a kadar dusebılcegını gerısının rısklı olacagını kesınlıkle boyle bı ıse gırmeyecegını soyledı %8 ıstemıstım. suanda karnımı çekersem 2 tane six pack im belli oluyor diğerlerını kendımı kasmadan bellı etmek ıstıyorum. size sorum doğru yoldamıyım? bilgi alışverişi yapmak bilgi, tecrübelerınızden faydalanmak istiyorum yardım etmek isterseniz.

2. CriticaLife

CriticaLife Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    0
    yokmu arkadaşlar fikri olan?

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas
    Değerli üyemiz;

Konunuz ilgili bölüme taşınmıştır ayrıca ikinci baskı yapmanıza gerek yoktur.

Lütfen başlık açarken en doğru bölüme başlık açmaya özen gösteriniz.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Sayfayı Paylaş