1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

İstanbul'dan 38 Yaşında Bayan Kuaförü Gym Hastası Barbar

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve The Barabarian CoNaN tarafından 3 Şubat 2006 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Pump Forever

Pump Forever Özel Üye

Beğenileri:
    458
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ihracat Uzmanı
    Yer:
    Istanbul
    Conan sen bu isi tam layıkıyla özümlemissin yahu, bircok kisinin mutlak surette senden alacagı cok ders olacak..!

2. The Barabarian CoNaN

The Barabarian CoNaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kuaför
    Yer:
    istanbul
    Hepimizin deneme ve yanılma ile çözemeyecğimiz hiç bir şey yok Ama burada tecrübeli kişilikler ile yanılmadan yada daha az yanılarak herşeyi başarabiliriz yerki araştırmacı olalım. Benim BB İiçin çok geçerli olan bir eski Çin atasözü var. '' He uzn yol İlk adımla başlar '' yol ne kadar uzun olursa olsun ilk adım önemli .. Hiç bir şey için geç değildir ... yeterki sistemli ve azimli istikrarlı planlı çalışalım Tecrübeli kişilerin önerileri ile birlikte...,
    Saygılarımla..

The Barbarian CoNaN ==]>>>>>>>>

3. Yaramaz

Yaramaz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    İnternet
    Yer:
    Adana
    Helal Olsun

Abi Gercekden Helal olsun Tebrik Ederim Tam istediğim gibi bir vücut normal yani Aşırı Değil Olması gerektiği kadar Süpersin

4. adem

adem Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ozel sektor
    Yer:
    belfast
    sevgili hocam ,cok ilginc bir hikaye hem gulumseyerek hemde seni tebrik ederek okudum.

Yanliz jean clouda cok ayip etmissin onun gibi olmak istiyorum demistin, ama BARABARIAN CONAN olarak aramiza geldin.. :)

iyi calismalar

5. extasyman212

extasyman212 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kocaeli
    Yer:
    istanbul
    abicim sen diyosun sakatım adamlar diyo kaytarmışın nasıl iş bu böyle ya., neyse çok geçmiş olsun umarım istediğiin iriiii vücuda da kavuşursun ama zaten kavuşacağın kesin sende bu azim varken iri olmama gibi bir şansın yok :) way be valla tebrik etmek filam boş kalır be abi hiç yorulmadan tam 12 senedir indirip kaldırıyosun :p başarıllarının devamını dilerim., he bu arada o salondaki adam hala yaşıyomu, sen kaslarını yorma ben alışkınım alırım ifadesini :p

hadi sağlıklı günler

6. yucerxx

yucerxx Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    idolümsün başkada bişey demiyorum...

7. zagortenay

zagortenay Yeni Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    eskişehir
    Yengemiz 1 ay yapar bırakırsın diyerek conanı acayip ateşlemiş.Zaten şu sözü hiç unutmam'Kadınlar olmasaydı ne insanlık nede erkek ırkı bir nebze ilerleyemezdi' .Azme hayran kaldım .Tebrik ediyorum.Ama zaten altyapıda varmış.Seni aşşağılamaya çalışan body hocanıda tenha biryerde denk getirip kınamak isterim.Saygılarımla.

8. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    aslında bugun cok mutlu oldum bu abimizi görünce cünkü kürsüz bu hale geldigini söylüyor....bana öyle bi etki oldu ki sanki kür olmadan bu şekilde olmak imkansız geliyordu...ama mutlu oldum görünce...peki bugune kadar neler kullandın amino protin tozu v.s....

9. reddragona

reddragona Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Hatlar çok iyi, hacimde eklersen buna harika olur.

10. The Barabarian CoNaN

The Barabarian CoNaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kuaför
    Yer:
    istanbul
    Diyete başladım 11 gün oldu 3,5 kilo su attım

Merhaba arkadaşlar 1 nisan itibarı ile diyete başladım 85,5 kg ile başladım şu an 82 kg geliyorum bu verdiğim şimdilik su yağlar yanmaya 3 hafta sonra başlayacak.
    Diyetimde sabahları 15 yumurta beyazı domates salatalık sade nescafe ve 150 gr prinç lapası yada haslanmış patates ben ge genelde princi tavsiye ediyorum antrenmanda müthiş güçlü hissediyorum ama en az iki kezde potasyum için patatesi ihmal etmiyorum. spora saat 10 gibi gidiyorum döndüğümde tavuk yada hindi göğsü ve prinç lapası 100 ila 150 gr civarı göz kararı domates salatalık 3 saat sonra tekrar aynı yiyecek 2 saat sonrada sadece tavuk yada hindi göğsü aşşağı yukarı günde 1 kilo hindi yada tavuk göğsü toplamdada 250 grm prinç lapası tüketiyorum akşam yatarkende 1 yeşil ekşi elma yiyorum anrenman esnasında 3 lt su tüketiyorum gün arası ise aşşğı yukarı 1.5 litre su tüketiyorum arada devamlı neskafe ça içiyorum ...
    Diyet bittiğinde ki bu haziran ayının son günü bitecek resim çektireceğim burada yayınlarım herkese kolay gelsin...

11. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    peki siz ceratin aminoasit v.s... bugune kadar neler kullandınız bunlarıda yazarmısınız

12. The Barabarian CoNaN

The Barabarian CoNaN Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    kuaför
    Yer:
    istanbul
    son 3 sene öncesine kadar amino asit kullanıyordu 1200 lik universal liqit (sıvı amino asit kulanıyordum günde 3 tane bir ara onu bulamadım yerine Waider ın likit aminosunu kullandım o aralar ANİMAL PACK Te kullanmıştım 1 kaç kez ama son 3 senedir ekonumik sebeblerden dolayı sadece eczaneden aldığım Unicap Therapeutic ve doğal polen aldım ... ama şunu söyleyebilirim aminoları ve protein tozlarını bıraktıktan sonra ne vucut gelişimimde nede performansımda değişiklik yani düşüş olmadı yani ilk zamanlar psikolojik olarak acaba bastığım ağırlıklar düşecekmi yada dahamı az gelişeceğim diye endişe ediyordum ama yemeğimi sağlam yediğim için hiç bir fak görmedim. Şu an ekonomik problemim olmamasına rağmen tekrar alıp kullanmayı düşünmüyorum.. ama kesinlikle sağlam besleniyorum.. Beslenme bölümünde yazım var bu konuda...

13. gokboruk

gokboruk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Mühendis
    Siteye yeni üye olduğum için bazı sayfaları yeni yeni geziyorum.
    Burayıda yeni gördüm , sizi tebrik ediyorum.
    Hatta ben başka bir konuda avatardaki
    fotoğrafınızı ilk gördüğümde
    başka bir pronun fotoğrafı sanmıştım.
    Başarılar.

14. fedor emelianenko

fedor emelianenko Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    0
    hikayen benide cok gazladı, umarım aynı azmi bende sürdürebilirim maymun iştahlılık yapıp bir kaç ay sonra bırakmam.
    küçük ve çelimsiz bi vücüdum var bu yüzden herkes "bi de badiye mi gidiyon nıhah" diye tepki weriyor ,yada "şundan badici olsa nolur nıhah" diye . :D o yüzden hikayen bizim gibiler için çok imrendirici. başarılarının devamını dilerim

15. starspor

starspor Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    SALON SAHİBİ
    Yer:
    SAMSUN
    meslekler uyusmuyo ama ikiside bayan uzerıne :lol: kolaygelsın

16. bukatto

bukatto Üye

Beğenileri:
    122
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Ankara
    selam conan, nurten hanımın yeğeniyim ben. sizi burada görmek güzel. önerilerinizi dikkate alıyorum :)

17. shrek

shrek Guest

bu kadar kaslı berber olmaz tarağı kırarsın, hala okumuşta mı çalışıyorsun?

18. x_y_line

x_y_line Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Abi helal olsun ya,bizim gibi önünde çok yolu olanlara örnek olacak bu yazıların,hepsini sıkılmadan okudum.

19. okaysarac

okaysarac Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Grafik Tasarimci
    Yer:
    Istanbul
    Resimleri güncellermisin? Çok merak ediyorum, hikayeniz gerçekten azim işi..tebrik ederim

20. etsutyumurta

etsutyumurta Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    eline ver kilici al sana bildigin konan

Sayfayı Paylaş