İstanbulda Dişi sibirya kurdu aranıyor. (çiftleştirmek için)

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve Serhats tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. Serhats

Serhats Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Bir sibirya kurdum var, ve çiftleştirmek için kendisine eş arıyorum daha onceki çiftleşmelerde (ikiside aynı kişiydi) ilkinde 6 yavru oldu fakat 1 hafta sonra hepsini sattıgını ogrendik bir daha geldi bu sefer insafa gelmistir dedim burdan olan 5 yavruyuda aynı şekilde sattı.kendisinden 1 gunlugune gormek icin getirmesini istedik onuda getirmedi eleman anlaşılan işi ticarete dökmüştü.neyse mevzu bizim oglana eş adayı lazım :D istanbul, ataköyde oturuyorum dişi kopek geldigi zaman bizde kalabilir gunde 4 yada 5 kere gezdirmeye cıkarıyoruz 3-4 gun kendi kopegimiz gibi bakarız herseyiyle daha oncekinede kralice gibi baktık.güvenilir bi sahip arıyorum ilgilenenler varsa özelden ulaşabilirler yavru talep etmiycem duruma göre belki 1 tane oda arkadasım için.

tesekkurler

2. Setenay

Setenay Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Facebook kullanıyorsanız eğer, bulunduğunuz şehire bağlı olarak hayvanseverleri biraraya getiren gruplar var; barınak bilgilerinden tutun da bu tür bilgilere kadar her aradığınızı bulabilirsiniz, bir araştırmakta fayda var bence :)
    Cins tür yaş, hayvanlar hakkındaki her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz... Bilginize ;)

Berkthagar bunu beğendi.
  3. estetik fenomen

estetik fenomen Üye

Beğenileri:
    614
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    Karneli köpeklerle birliktelik yaşaması iyi olur sanırım. Köpeğinize partner arıyorsanız www.havhav.com işinize yarayacaktır. Eski de bir sitedir. TV'e çıkmışlığını bilirim.

Setenay bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş