İso-100 Şüphesi

Konusu 'www.Supplementler.com' forumundadır ve Hipno tarafından 18 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Hipno

Hipno Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    şu an optimum hydrobuilder kullanıyorum ama bitmek üzere ve çok memnun kaldım ama servis yasısı nediyle tercih etmiycem bidahaki sefere o yüzden yeni iso-100 almayı düşünüyordum ama son günlerde çıkan yorumlar protein değerleri yalanmış içinde karbo varmış kullananlardan hep verimsiz olduğunu söyliyenleri gördüm siz ne düşünüyorsunuz bütcem yeterli sizce iso-100 alimmi yoksa multipower veya weider filanmı tercih edim

2. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ultimate ıso sensetion 93 veya hardlıne bi pro deneyebilirsin.bu ürünlerin içeriği aradığın özellikte

3. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    ulitmstr iso 93 veya multipower iso arasaında kararsızım

4. nedimyayla

nedimyayla Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    kesinlikle multipower'ın %100 whey 2.250 gram olanı öneririrm. yanına da bir tane glutamine ekledin mi fıstık gibi olur. iso 100 bence sadeceve sadece bir manüpülasyon ürünüdür. ortlamanın biraz üstünde br proteindir fakat iddia edildiği gibi öyle süper birşey de değldir. hydrolize proteinler kana çok hızlı kana karışır ortalama yarım saat ya da kırk dakikada emilimi tamamlanıyor.. antrenamn sonu eve gidip yemeği yiyene kadar iş işten geçebiliyor. en fazla izole proteinler gerisi hikaye derim.

5. BOdy1985

BOdy1985 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    ben ıso100 kullanıyorum 10 numara ürün ne weider nede multipower yaz döneminin vazgeçilmez proteini!!!!!!!

Son düzenleme: 8 Mayıs 2014

Sayfayı Paylaş