İsmek kursları ve 1 ay bitiyor....

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve kerem_1924 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. kerem_1924

kerem_1924 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Mrb. arkadaşlar ben İsmek'in başlatmış olduğu kurs'A 1 ay önce gittim...benim size 2 sorum olacak...

1.si...Bizim salonda programsız çalışıyorum hocamız yok sadece 3,4 senelik body yapan abilerimizin yönlendirmeleriyle çalışıyorum...zaten daha 1 ay oldu...ancak ben kilo verme için gdiyorum ama body de çalışıyorum yani 2 sini bir arada yapıyorum...sizce bu yanlış mı?ben programı mı we özelliklerimi yazayım...haftada 3 gün gidiorum....1,5 saat kadar çalışıyorum...hareket isimlerini bilmiyorum ne yazık ki.. :(

1. gün.. çarşamba....

-8 dk koşu bandında 6km/sa hızlı yürüyüş..
    -2 dk koşu bandında 9km/sa koşma.....
    -5 dk bisiklet...ort 60-65 rpm...
    -3 set*10 tekrar dumbbel ön kol için bi hareket 5 we 7,5 kg ile duruma bağlı
    -3 set*10 tekrar halter 15 kg. pazu için...
    -3 set*10 tekrar hareketin ismini bilmiyorum kanat ilk set 45 2 we 3. set 40 ar kg ile..(yukardan ense köküne kadar çekiyosun =) )
    -3 set 10 tekrar göğüs hareketi bi makine 35kg (oturur pozisyonda göğüse doğru çekiyosunuz...)
    -3 set şınav makinasında 45-50 kg (yanlardan göğse doğru açma)
    -3 set arka kol için bi makinada 25-30 kg..(yukardan halat gibi aşağıya çekiyosunuz...)
    -3 set 12 tekrarda dumbbel 7,5 kg pazu

çalışıyorum...

diğer cuma günü 1,5 ve pazar günleri de 2 saat çalışıyorum

bu arada 106 kiloyum (ama kimse inanmaz gören en fazla 85-90 der.. :) biraz iri kemikliyim...)

1,80 boy...yaş 16...omuz 132..kol 39...ön kol 33...bel...105...bunlar soğuk ölçüler...

Son sorum su ne kadar içmeliyim....fazla içsem n'olur,,çok içersem kilo vermem zorlaşır mı?,,soğuk mu sıcak mı içeyim şimdiden cevaplarınız için tşk...

2. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    Bu forumda bu tür şeyler yasaktır...

bonatschi bunu beğendi.