İran İksiri ve diğerleri / kilo Aldırıcı

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve jeytan1905 tarafından 19 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 8 üye.
  1. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    Son zamanlarda nerdeyse heryerde karşımızı çıkan ayda 8-12 kilo alımı diye uçuk rakamlar sunan bu ve bunun gibi ürünler hakkında düşünceleriniz nelerdir ? kullanan var mı ?

2. yolcu02

yolcu02 Üye

Beğenileri:
    151
    Ödül Puanları:
    53
    kesinlikle inanmayın.daha kimin yaptığı bile belli değil sadace iranlı bi attar mış sözde içinde ne olduğu bellideğil tamamen şişirme bence

3. sohbetseli

sohbetseli Özel Üye

Beğenileri:
    885
    Ödül Puanları:
    103
    Kilo almak çok kolay: Harcadığından fazla kalori almak. Yersin yüksek kalorili her şeyi abur cubur vs. yağlı göbekli alırsın kilonu. Ama kaliteli, sağlıklı, kas olarak kilo alacam diyorsan ayda değil yılda bile alamazsın 12 kiloyu. Çünkü kas uzun zamanda sabırla olan bir şey. Kilo almak için başlayanların bu kadar uğraşmasına gerek yok. Sağlık, spor aşkı gibi ömürlük hedefler olmayınca 2-3 ay sonra pes edip bırakıyorlar genelde hani bir şey olmadı diye. Sonuç olarak 12 kilo aldırsa ne olur ki o kilo senin beline göbeğine eklenecek sadece.

4. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    ya zaten konuyu açarken uçuk rakamlar olduğunu bende belirttim.zayıf bir adam bir ayda 12 kg alsa göbekten başka birşey gözükmez heralde.
    çok iddalılar ama 3 kg de olsa fazlasıyla kafi 1 aylık süreçte.deneyen varmı onu çok merak ediyorum özellikle iştah açması yemek yemeyi sevdirmesi konusunda.

5. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Benım salonda bır arkadasım boyle seylerı denemeye cok meraklıydı..Normalde proteın tozu amıno kullanıyordu..Bıde gıttı bundan aldı..Sonra bır baktık hem cıddı olculer aldı hemde cıddı yaglar aldı..:)

Yanı benım dusuncem olcu proteın ve amıno sayesınde..Ama o ıran ıksırı denen sey dırek yaglanma yaptırdı..Aslında zaten adamlar kas olarak kılo alınacak demıyor ama bızım mılletımız kılo aldırcaksa hemen ıceyımde kaslı maslı bırsey olurum zannedıyor..:D

Normal duzgun beslenmenızın yanında kullanırsanız ek olarak kas adına hıc bır ısınıze yaramaz..Sakın boyle seylere para vermeyın..Benım arkadasım zaten ıyı olcu alıyordu bıde bununla yaglanmada olunca bıldıgımız prolar kadar (eksıgı var fazlası yok) catlaklar olustu..

Nerden bakarsanız bakın kotu urun..Uzun uzun deneyımlerımı anlattım..Faydası olur umarım..

Son düzenleme: 22 Ağustos 2009
  6. jeytan1905

jeytan1905 Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    38
    başka deneyen yok mu bu ürünleri kendisinde çevresinde kullanan biri ?

aklımı çok çeliyor ama inter ortamı dışında satan bir yerede rastlamadığım için şüpheliyim.

kilo almadan ziyade iştah açması önemli benim için.

7. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    bir ayda 10-12 kg aldm hepsi göbeğe ve kalca kısmına gelcek diye birşey yok , aldığn kilo tabi kas kütlesi değil fakat o kilo et ve yağ kütlesi ve tüm et ile yağ kütlesi sadece göbek ve kalca bölgesinde yok eminimki o 12 kg vücutta calısılan bölgelere düzenli şekilde dağtlr ve kalan kısmı calısmayan bölgelere dağtlr ki

bir insan 1 ayda 12kg alırsa sadece ve spor yapıyorsa göbek yapacağını dahi düşünmüyorum;) ama sıkı defineli kolları olmaz hacimli vücudu olur fakat yağlı )

8. RaPPeRuA

RaPPeRuA Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Psikolog
    Yer:
    İzmir
    Arkadaşlar ben ilk heves olarak bunu almıştım ve çok büyük bir kazık yediğimi anlamıştım....60tlye almıştım bir siteden ama gitti ile başlayan bi internet sitesi(çok iyi biliyorsnuz) ordan baktığımda ürüh 15tldi.. kesinlikle yalan hiçbirşey yaptığı yok 8-12 kilo hepsi palavra daha kaç kişi kanmıştır bilmiyorum sakın almayın para tuzağı...

9. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    bende almayı düşünmüştüm bi ara ama dedim ona vereceğim paraya tavuk yerim hergün :)

10. katina77

katina77 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Bursa
    ben hocama sordum dedi olum manyakmısın sakın alma geberir gıdersın dedı :Dhuhaha

11. cey__cey

cey__cey Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    ben geçen sene kullandım bu ürünü inanılmaz iştah yapan birşey fakat piyasada sahteleri çok var ürünü bırakınca iştahda 3 gün içerisinde kayboluyo ben 7 kilo civarı almıştım bu ürünle çok zayıftım tabi yağlanarak aldım uzun süre görmeyenler çok şaşırmıştı bana bu spora başlamadan önce bi temel oldu.sadece defa kullandım.tekrar kullanmadım spora başladığımda gain fast almıştım onunda etkisini 3 kilo gibi gördüm.

Sayfayı Paylaş