İpleri kızın eline verdim ve herşey çıkılmaz hal aldı?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve syncmaster tarafından 3 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar öncelikle merhaba 23 yaşındayım 2,5 ay önce bir kızla tanıştım. İlk buluşmamızda haddimizden fazla birbirine yakınlaştık ve 3. günden sonra koptuk derken 1 hafta sonra doğum günüydü ve doğum gününü kutladım telefondan ,sonra gel buluşalım dedi ve benim için herşey başladı İlk gün zaten çok boşluktaydım hoşlanmıştım ve devamı bu şekilde gelince aşık olmak benim için kaçınılmaz hale geldiğini farkettim :( Kıza Çok mesaj atıyorum yapmayacağım şeyleri yapıyorum sevmediğini düşünüyorum üzülmemek için bitsin herşey görüşmeyelim diyorum , ama o saçmalama diyor her defasında dayanamıyorum ben zaten gitmeye isteksizim ama o gitme derken bile umursuz ilgisiz konuşuyor Çok ele ayağa düştüm Çocuk gibi oldum düzeltemiyorum ipleri elime alamıyorum 2aydır böyle devam ediyor, ne yapmayalım arkadaşlar ben işin içinden çıkamadım Şuan ben kızın gözünde çok laubali bir şekildeyim sevdiğimi biliyor ama herşey git gide daha kötüye gidiyor anlıyacağınız. Bu cumartesi buluşucaz yine bunların hepsini düzelticek bir konuşma sergileyip bu yılışık halimi bitirmem lazım Bu kadar üzerine düşmeyi bende Çok istemiyorum ama üzülüyorum ne yazıkki...

Çok acemiyce davrandım bu sefer kafam durdu:)

Evet arkadaşlar Cumartesi buluşuyoruz ve cumartesiye kadarki geçen zamanda neler yapabilirim nasıl davranabilirim önerilerinizi bekliyorum

Son düzenleme: 3 Ocak 2012
    VENGEANCE bunu beğendi.
  2. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Yanlış anlama ama şunu söylemek istedim,ilk buluşmanızda haddinizden fazla ileri gittiyseniz ciddi bir ilişki değildir zaten.

Özellikle kızın böyle konulara hassasiyet vermediği bir ilişkinin ne kadar güvenilir olacağı soru işaretidir ve kızda senin tabirinle ciddiyetsiz takılıyormuş.

Kör aşık olmak bu olsa gerek bence ciddi bir ilişki düşünüyorsan kızdan ayrılmalısın ama böyle ilişki hoşuna gidiyorsa karnın genişse katlanıp devam etmelisin sonuçta istediğini kız sana veriyor,tabi son cümledeki gibi düşünmediğini söylemişsin o yüzden tek seçenek var bu benim şahsi görüşüm ilişki yıkmak istemem ama seçenek sunmadan geçemedim.

TeFo bunu beğendi.
  3. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Resant öncelikle yazın için teşekkürler herkezin önerisini alıyorum herkez herşeyi söylemekde serbest. Ama olayı yanlış algılamışsın sanırım haddimizden fazla ileri gittik derken herşey çok hızlı gelişti bir anda sevgili moduna direk geçiş yaptık gibi birşey oldu. 3. günden sonra ilişkiyi kız bitirdi zaten herşey çok hızlı oldu birbirimizi tanımalıyız dedi , yani benim gözümde doğru olanı o yaptı.

4. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bu konuyu forumun aşk doktoru Danny Boy ile görüşmeni tavsiye ederim...

Danny Boy, AngryHun ve SAVAŞ74 bunu beğendi.
  5. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    iletişime geçiyim:)

Azi bunu beğendi.
  6. Yashamaru

Yashamaru Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müşteri Temsilcisi
    Öncelikle biraz karmaşık bir durum ama çözülmücek kadar karmaşık değil kız senin bu yaptıklarından mutluki veya bir şeyler alabiliyor ki ilişki 2,5 ay'dan beri devam ediyor kız senin ona karşı yaptıklarından en ufak rahatsızlık duysaydı zaten bitirirdi senin ipleri ona vermene ve nasıl almana gelince ise senin için doğru neyse bedenen ve ruhen nasıl rahatlıyabilceksen onları yapmaya başla ve bu yapıcağın şeyler kızı senden soğutabilir onu kaybedebilirsinde ama kaybetmemek için şu tarz bişi yapabilirsin bilindik bir deney vardır ünlü kurbağ deneyi onun gibi yapabilirsin

syncmaster bunu beğendi.
  7. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Bkz:Verilmiş olan ipleri,kızın elinden alma ...

8. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    forumda aşk doktorudamı var :D

Azi bunu beğendi.
  9. ricardo

ricardo Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Bu Forumdan Nice Aşk Doktorları Nice Haydar Dümenler Çıkar Sen Bakma Fazla Belli Etmiyolar :D

selim4141 ve Azi bunu beğendi.
  10. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Kişisel fikrim olarak İlişkilerde en olmaması gereken durumda görünüyorsun. Kadın yada erkek ilişkide söz sahibi olduğunu, ilişkide yönlendirme yetkisine sahip olduğunun farkında ise bir taraf için sıkıntı, bir taraf için ilgisizlik durumları başlar.Yinede kendine sıkıntı etme ilişkiniz daha yeni. Yavaş yavaş durumu kendi lehine çevirmeye çalış Biranda ipleri eline alma tavırlarında bulunma fakat ona seni kaybedebileceği korkusunu herzaman hissettir. Bu çok önemli bir denge, bu dengeyi yakalarsan ve gerçekten aranızdaki duygunun aşk olduğuna inanıyorsan sağlıklı bir ilişki olacaktır.

syncmaster, Azi ve YesiLZeytin bunu beğendi.
  11. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Danny Boy :)

Uzun boylu,kalıplı,vejeteryan,o koskoca cüssesinin altında şıpsevdi bir kalbi var :) İlk görüşte aşka inanan,ilk gördüğü kıza çıkma teklif edebilecek kadar cesur bir kişilik.Ayrıca yeni tanıştığı kıza lüx hediyeler alabilecek kadar da centilman :)

CcC Özlüyoruz reyiz CcC

onbir, pozitronn, Danny Boy ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  12. dalgarome

dalgarome Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    28
    kendisi burada değilmi artık? özlüyoruz demişinde :D

valla bendede sıkıntılar var bende arkadaş grubumda aşk doktorluğu yapıyorum bazen sorun çözüyorum bazen kızlar bile gelip sana böle desem ne dersn yok sence bunu yapsammı faln diye sorarlar

ama doktor kendine derman bulamaz derler... ben bulamıyorum mesela :D

13. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    https://www.bodyforumtr.com/vbforum/showpost.php?p=457181&postcount=173

Danny Boy bunu beğendi.
  14. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Bu zamana kadar kızlarla ilgili öğrendiğim bir şey varsa o da şudur; üzerine cok düşersen ve o da bunu hissederse kızı kaybedersin. O yüzden yapman gereken şey asama asama ilgiyi azaltmak olmalı. Birden yaparsan da kızı kaybedersin, hissettirmeden yapmalısın. İpleri eline almada en önemli yöntem kesinlikle önemsememedir, tecrübeyle sabit.

stonecrusher, syncmaster ve Azi bunu beğendi.
  15. Cattleya

Cattleya Yeni Üye

Beğenileri:
    233
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Aydın
    Ben sizin aksinize kızların ilgiden hoşlandığını düşünüyorum ilgiyi kesinlikle bırakmayın,onun önemli olmasını sağlayın,size daha çok bağlanacaktır.

Azi bunu beğendi.
  16. YesiLZeytin

YesiLZeytin Üye

Beğenileri:
    198
    Ödül Puanları:
    53
    Hoşlanmayı bırakın kızlar ilgiye resmen bağımlıdırlar, ancak kendinizi önemsiz hissettirecek kadar ilgi gösterirseniz o zaman karşınızdaki çantada keklik göreceği için sizi önemsemeyecektir. O yüzden bir ilişkide en büyük tehlike gereğinden fazla önemsemek ve ilgi göstermektir. Karşı tarafı soğutan en önemli etkenlerden biri budur.

selim4141, VENGEANCE, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  17. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    abı yapıcak bısey yok asık degılım havlarına da gırme bence olesın cunku :)

tebrık edıyorum artık sende asıksın :)

neyse naparım dersende :) bısye yapmıcaksın brak dogal akısına brak dunya donsun :)

a dıceksın yau ben bole degıldım kı eskıden falan :) eee ama artık o eksı sen degılsın kı :)

ama merak etme cabuk gecer :) yanı ole kalıcı bır durum degıl gecıcı :)

ve en onemlısı ılk gun cok yakınlastık derken nasıl bır yakınlasmadan soz edıyosun eger bu benım deyımımle cok yakınlastık ıse ozman cınsel bır durum var a yoksa pek de ole cok yakınlasma olmamıs :)

o yuzden az bısye elektrıklenme olmus desek daha dogru olur :) hem bak sne sanslısın bı kıza karsı bole hıssedıyosun :)

ya ben napım arkdas her tanıstıgım kıza hıssedıyorum ben bunu :)

neyse benı braklaım bulustugunda bu konuyu acma ve bıraz agrıdan al a kız guzelse bence devam et yılısık asık durumuna hosuna gıder :) a degılsede yau ne konusturuyosun benı 1 saat brak o kızı :)

hahahah burdayım Azi :)

Im back :)

evet spra ara verdım ama aska yada foruma ara vermedım :)

ve evet tam da anlattıgım gıbı bırıyım :)

asık oldum deyıp butun sevgılılerımı terkeden ustune aradan bır hafta gecınce bı baskasına asık olan bırıyım :)

bı kızın pesınden aylrca kosup dogum gununde laptop hedıye edıp bı gece gecırdıkten sonra bı daha aramayan bırıyım :)

ama su an kı durum vahım ya :( bı kızla ılıskım var ama bak bu baska :) harbı ya :) bu kez asık oldum galıba :)

syncmaster, Azi, pozitronn ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  18. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    ben de bu konuyu hoganla görüşmen gerektiğini düşünüyorum :D

hogan, Danny Boy ve Azi bunu beğendi.
  19. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İtiraf ediyorum;hoganın bana kötü birşey yapmasından korkuyorum ....

hogan ve Danny Boy bunu beğendi.
  20. syncmaster

syncmaster Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaslar 2 gündür özlerse döner modundayım yine bitsin dedim . Son gün kardesı hastaydı hastanede 8 saat bekledım yanında , benı cagırmadı ama ben yınede hastanenın kapısında bekledim. orda uzun uzun beklerken yine aklıma dank etti ve bu böyle gitmiycek diyerek bitirdim 2 gün oldu ses seda yok kendim için dogru yaptıgımı dusunuyorum yoksa daha cok uzulucekdım eğer bir ilişki yaşıyorsam bu ilişkinin herseyı benım elımde olmalı yoksa üzüntüden kurtulamıycam :D Yani bu aralar severse döner modundayım ve büyük bir bekleyiş içindeyim

Danny Boy: Çok yakınlastık derken elektriklenme oldu desek daha doğru bakışmalar vs vs el değmeleri gülücükler flan işte

Son düzenleme: 14 Ocak 2012
    Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş