İnsanity Yağ Yakım Günlüğüm

Konusu 'Yağ Yakımı Günlüğü' forumundadır ve ÖlümDiyeti3 tarafından 24 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    nick in gibi diyet yapıyosun dostum ya.bu diyet kelimesi de nerden agzıma geldıyse, normalde DİET'dir ve amerikada vb. üülkelerde düzenli beslenme demektir. :D dostum kalorın cok dusuk kendıne ezıyet etme kas verıyorsun.. pişman olacaksın, ıylıgın ıcın soyluyorm cnm kardşm biliosn. :)

2. ÖlümDiyeti3

ÖlümDiyeti3 Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    8
    dostum ne yiyiceğimi bilmediğimden hep doğru yediğime inanıyorum neyi arttırıyım tavsiyen nedir neyi fazla yiyim sizin yardımlarınızla başarırım ama şuanda başarıyorum ama dediğin gibi kaslardan gidiyor olabilir önümüzdeki hafta spora başlıcam hocada vericek yemek listesi

3. ciko nat

ciko nat Üye

Beğenileri:
    418
    Ödül Puanları:
    73
    gıdıyor olabılrı degıl dostum bas baya gıdıyor. harcadıgın kalorıyı hesapla gunluk kalorı ıhtıyacını hesapla ınsanıty zaten 30-40 dk de 500 cal yakar dıyelım 2000 cal harcıyosun ugnlk 500 de eklersen 2500 ve sen 2000 cal alırsan dırekt yagdan gider.

4. Louisian

Louisian Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    8
    Bulunduğumuz kategorinin adı bile Yağ yakım günlüğü. Önemli olan zayıflamak değil, minumum kas kaybı ile yağ yakımıdır. Ben yemek listenizde yeterli protein göremedim kaslarınızdan kilo verdiğinizi düşünüyorum buda hızlı kilo vermenizi sağlar.

Protein miktarınızı arttırın derim.

5. atarm

atarm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    bilgisayarcı
    Yer:
    istanbul
    var mı gelişme? insanity'i merak ediyorum