İnsanity ve 15 yaş

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve OrkunBlgl tarafından 14 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. OrkunBlgl

OrkunBlgl Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    Merhaba arkadaşlar ben 15 yaşındayım biraz fazlam var 3-4 kilo insanity yapmak istiyorum fakat antrenmanları tam yapabilirmiyim bilemiyorum.Sizce yapmalıyım ?

2. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Bize sorucagın kadar denesen gerek kalmaz sormana kilo vermek istiyorsan yap ama kas bekleme sadece kilo verirsin

3. Bodyzzers

Bodyzzers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/Gebze
    kas çalışırken kilo veriliyormu bunu nasıl açıklayabilirsiniz? ben biraz kiloluyum yaklaşk 10 kilo fazlam var ama kas çalışıyorum bu yağ yakarmı

4. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Kilo öyle birden verilmez ideal olan 7 günde 1 kilo kas çalışırken kalori harcarsınız ama cardio kadar etkili olmaz kilo vermek istiyorsanız iyi bi diyet ve agır bi cardio ile ugraşın 10 kilo bendede var street workout yapıyorum gögüs günü 60 şınav tek sorun barfix 10 dan fazla çekmeiyorum :D

5. Bodyzzers

Bodyzzers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/Gebze
    ya bende şınav çekemiyorum bu sorunu nasıl hallederim çekeyim diyorum kollarım acıyor veya hiç egilemiylrum.

6. Lionss

Lionss Üye

Beğenileri:
    62
    Ödül Puanları:
    28
    Diz üstüyle başla olmuyorsa duvar şınavı çek normal tam nizami şınav çekene kadar ilerle ilk başta duvar şınavı sonra diz üstü bunun süresini sen ayarla örnegin 1 ay duvar şınavı çekersin yavaş yavaş egimini azaltırsın kısacsı belli bi süre sonra iki sandalye yardımıyla çekersin ondan sonra nizami dene kaçtane çeke biliyorsan çek baktın seni sarmıyor diz üstü çek diz üstü yapıcaksan onuda 1 ay yap sonrası gelir ben önceden 5 tane mekik zor çekerdim şimdi 80 90 civarı aralıksız gidiyorum zorlarsam 100 ve üstünü buluyor tabi biraz antrenman yaptıktan sonra :D

Sayfayı Paylaş