İnsanity Günlüğüm [ İLK HAFTAM BİTTİ ]

Konusu 'Antrenman Günlüğü' forumundadır ve DganC. tarafından 17 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. DganC.

DganC. Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    18
    Kendimce tuttuğum insanty günlüğümü sizinlede paylaşmak istiyorum.

Programa 11.02.2013 pazartesi günü başladım ve bügün 1 haftam bitti.

Program bittiğinde İlk gün , ilk hafta , ilk ay ve program bittiğinde deneyimlerimi bu konuda paylaşacağım.

İnsanity ardından P90x e başlayıp aynı şekilde onuda bitirip deneyinimlerimi ve son gün ; İlk gün-İnsanty'nin son günü-P90x'in son günü şeklinde bir fotoğraf paylaşacağım.

-Kilom 63 vücüt yağ oranı %18.4

Haydi bakalım BİSMİLLAH

İNSANİTY İLK GÜN [11.02.2013]

Az Önce aldığım duş ile İnsanity programının ilk gününü bitirdim.

-Açık konuşmak gerekirse spor geçmişim olduğu halde son 5 dksında yere kapaklanmam olmuştur. Ama hemen toparlayıp günü eksiksiz bitirip üzerine 20 mekik 10 barfix çektim.

İNSANİTY İLK HAFTA [16.02.2013]

- İnsanity de ilk haftamı geride bıraktım. Bu gün programı evde yaptım diğer günler saat 5,30 da uyanıp yurdun spor salonunda programı tamamlıyordum. Ardından 7 de kahvaltı ve okul..

İlk haftayı değerlerndirmek gerekirse ;

* Program gercekten yorucu ve iyi bir efor istiyor. Program sonunda Sauna abimiz bile yere kapaklanıyor[:D]

* 2 ay bu sekilde devam edip sonuç almamak imkansız. Tabi yeme düzenide cok önemli. Ben Sabah kahvaltılarını bol proteinli yiyerek geçiriyorum. Bunlar genelde süt yumurta ve peynir oluyor.

Sayfayı Paylaş