İnsan kendi vücudun'dan nefret eder mi?

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CursedBear tarafından 10 Haziran 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 31 üye.
  1. CursedBear

CursedBear Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    Çok çok sağolun :) Çarşamba günü ameliyatımı olacağım kısmetse. Sonrada Siyah dar atlet kovalayacağız bizde :)

carmelo114 bunu beğendi.
  2. Kuzey07

Kuzey07 Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İnanmak başarmanın yarısıdır.. thums:

CursedBear bunu beğendi.
  3. CursedBear

CursedBear Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    Çarşamba günü ameliyatımı oluyorum , ve diyete başlıyorum. Bana önerebileceğiniz yağ yakımına yönelik diyet programları varsa , özel mesaj ya da buradan anlatırsanız çok sevinirim. Özellikle ketojen diyet.
    Teşekkürler , BEAR!

4. Jesus

Jesus Üye

Beğenileri:
    95
    Ödül Puanları:
    38
    Ben 30 kilo verdim dostum özelden ulaş facebook bırak msn bırak yardımcı olacagım sana ben zayıflatacagım seni

CursedBear bunu beğendi.
  5. berke1235

berke1235 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Beyler benim karnımda falan fazla yağ yok kollarım da gayet iyi durumda ancak göğsüm arkadaşınki gibi.Küçükken de aşırı zayıftım.Bir ara doktora gitmiştim alerji gibi bir şey yüzünden göğüslere el atmıştı ilaç kullanmıştım 1 ay falan son gittiğimde bir şey kalmamış demişti de benim asıl sorum bunun gibi bir göğüs sırf spor yaparak geçebilir mi?Jinekomasti olsa bile sporla geçiyor mu?Yaz tatili bitene kadar ben de biraz toparlayım vücudumu ancak hastaneyle uğraşmak istemiyorum :)

CursedBear bunu beğendi.
  6. CursedBear

CursedBear Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    @berke1235 ; Hayır , jinekomasti sporla geçmeyen bir olay. Cerrahi müdahale şart.

berke1235 bunu beğendi.
  7. slashrocks

slashrocks Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    abi çok ilginç aynı ameliyatlardan sonra ben zayıfladım..eskiden besili biriyken ergenlikten sonra zayıf denilecek kadar az kiloluydum

CursedBear bunu beğendi.
  8. berke1235

berke1235 Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    Tamam sağ ol :)Zaten olacağını sanmıyorum olsaydı geçen gittiğimde haberim olurdu 1 sene falan oluyor :) O zaman spora devam göğüs çalışacağız :)

CursedBear bunu beğendi.
  9. gencebayorhan

gencebayorhan Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Kendinden nefret etmesi gerekenler bundan daha beter bir vücuda sahip olmasına rağmen sabah 5 de onuncu lahmacunu yağı akıta akıta yerken "ben böyle mutluyum" diye kendini kandıran zavallılardır..
    Sağlıklı bir diyet ve düzenli idmanla güzel bir vücuda sahip olacaksınızdır.. Çok arkadaşımı aşırı şişmanlıktan ve ya aşırı zayıflıktan sağlıklı fit bir vücuda kavuşma konusunda spora yönlendirdim.Çoğu vazgeçti, başaramadı ama azimli olanlar şu an çakı gibiler.Buluştuğumuzda birer kadeh içelim,bir gün böyle olsun dediğimde ben reddediyor 5 sene önceki obez içki arkadaşım..

CursedBear bunu beğendi.
  10. CursedBear

CursedBear Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Manisa
    İçki içmeyi bende bıraktım açıkcası artık sadece bazı sıcak akşamlarda 1 bira içiyorum.

11. ibrahm2611

ibrahm2611 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    CursedBear Bende aynı sorun ile karşılaştım hastanede çekilen ultrasonda meme dokusunda bir büyüme yani ( jinokomasti ) yok.Fakat yağlı dokuda hipertrofi yani ( adipomasti ) çıktı.Meme ucunda ise normale göre büyüklük mevcut meme dokusunda birşey olmadığını söyledi senin de böyle miydi ? Doktor liposuction yada spor ve diyet ile giderilebileceğini söyledi.Özel hastanelerde liposuction fiyatları nedir ve adipomasti spor ve diyet ile geçer mi bilgisi olan arkadaşlar lütfen yorumlarınızı bekliyorum. birde mümkünse lipo öncesi sonrası fotoğraf varsa atarsan çok sevinirim

Sayfayı Paylaş