İnsanı sıkıntıdan öldüren Göğüs yağları..

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve pashaturks tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    arkadaşlar merhaba küçüklügümde kilolu biriydim ama artık zayıfım vucudumda yağ var 5 6 aydır koşu bandında koşuyorum evde 30 dk ve 45 arası neredeyse her gün.. ama lanet olsun ki şu gögüs yağlarım bir türlü erimedi. kafayı yiyicem nolur bu konuda tecrübesi olanlar ve bu gögüsdeki yağlardan kurtulanlar yorum yapsın motivasyon sağlasın bana yoksa kafayı yiyecem..

Allah'a şükürler olsun jinekomasti değilim.

Son düzenleme: 21 Şubat 2014
  2. BayFix

BayFix Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Eskişehir
    Bölgesel Kilo Vermek Diye Birşey Yoktur. Daha Fazla Kardiyo Egsersizi Ve Daha Dengeli Bir Beslenme İle Yağ Oranınızı Düşürmelisiniz. Kesinlikle Eriyecektir Fazla Takılmayın

3. Bekci

Bekci Üye

Beğenileri:
    6.189
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    EU
    yanlis diyet ve spor sonucu yag yerine kas yakmis,kaslarin eksildigi icin kilo vermis fakat asil derdin yaglarin oldugu gibi duruyor olabilir.

4. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    ilginiz için teşekkürler o zaman daha Diyet + cardiyo + ağırlık diyorsunuz yani ?

5. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Arkadaşım öncelikle şunu sormak istiyorum.Koşu bandından sıkılmıyormusun?Çünkü ben aldım sıkıldım dükkanın bir köşesinde duruyor.Sahilde yürüyüş yapıyorum balıkçı barınağının 300 metrelik bir bölümü var onun taşlık kısmında atlaya zıplaya geziyorum falan.

İkinci olarak, erkeklerde jinekomasti denen bir olay var, sporla düzelmiyor.Bu konuda bir doktora başvurup böyle bir rahatsızlığın olup olmadığını da kontrol ettirmende fayda var.

6. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    sıkılyıorum kardeşim ama televizyonun karşısına kurdum bandı sıkılmıyorum pek çok şükür jinekomasti yok yağ var :S:S

Burak Can bunu beğendi.
  7. ugur10

ugur10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    cnc
    Yer:
    istanbul
    her güün çekebiliğin kadar şınav çek nizami bi şekilde bi kaç aya düzene girmeye başlar. bndede var aynı sorun 2 ay devamlı sınav çekmiştim tam oluyor düzene giriyor derkn braktım şmdi tkrar basladım . şınava devam aksatma 15-15 çek gunde 3 kere o bile çok faydası var

8. Bodyzzers

Bodyzzers Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kocaeli/Gebze
    Aynısı bendede var :(

9. marimera

marimera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ayni durum bende de var. vucudun diger bolgelerindeki yaglar erirken gogus bolgesindeki yaglari bir turlu eritemedim.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

10. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Yağda olabilir jinekomasti de olabilir.Çünkü vucut çalışırken bölgesel yağ yakmaz vucudun her yerinden yağları kullanır.Uzun süre spor ve diyet yapıyorsan ve göğüs bölgesi halen daha sabitse bir doktora görünmende fayda olabilir.Çeşitli yöntemlerle yok ediyorlar o şişliği.

11. marimera

marimera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    jinekomasti oldugunu sanmiyorum cunku gogus calisirken vs gayet iyi duruyo.

12. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Ben iki ihtimalide söyledim.Çünkü jinekomastinin ne olduğunu bile bilmeyen arkadaşlarla karşılaşıyoruz.Sanmak sanmamak değil doktora göstermek her zaman faydalıdır.Spor herşeyin çözümü değil, tıbba başvurmakta gerekir bazen.

13. marimera

marimera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    ben tıp sektorunde oldugum icin jinekomaski olmadigini soyledim. ama yagi bir turlu atamiyorum. zaten yagli dedigim sekil bakimindan jinekomasti goruntusunde degil. elledigim zaman alt gogus bolgesinde yagli kisim hissediyorum. bi o bolge bir de bel cevresindeki yagi atamadim bir turlu.

14. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Sevgili arkadaşım ben işini mesleğini bilemem ben bilinçli bir vatandaş olarak herşeyi sporda arayan arkadaşlarımızın bazı şeylerin çözümünü sporda olduğu kadar tıpta da aramaları taraftarıyım bu nedenle sana öyle bir yorum yaptım.Eğer jinekomasti yoksa zamanla zaten o yağlar eriyecektir.Sende bilirsin vucut bölgesel yağ yakmaz ama bazı bölgeler en son yağlarını eritir.SAbit konularda da dediği gibi sabır sporu bu, iyi sonuçlar için mutlaka sabretmeli ve motivasyonu asla kaybetmemeli.Sadece koşu bandı yerine yanına omuz, kol ve göğüs hareketlerini de koyarsan hem direk hemde dolaylı olarak o bölgeleri de çalıştırırsan kendini toplar ve görüntüde düzelir.Geçende bu konuyu açmıştım o dediğin bölgelerin daha derli toplu olması için üst göğüs çalışmasının önemli olduğunu söyledi profesyonel arkadaşlar.

Bozo-Baku bunu beğendi.
  15. marimera

marimera Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    o zaman programa ust gogus de ekleyeyim. benim merak ettigim sey, bu yagsiz gogus icin daha fazla agirlik basmanin faydasi olur mu yoksa oncelik olarak yag yakimina mi yoneleyim?

16. Burak Can

Burak Can Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    28
    Aynı sıkıntı benim alt kısmımda var.Bunun için özel bir antreman varmı diye uzun zamandır bu sporun içinde olan bir kaç arkadaşıma sorduğumda tek yanıt aldım.Vucut bölgesel olarak yağ yakmaz o yüzden o bölgedeki yağlara özel çalışsanda o bölgedeki değil tüm vucuttaki yağları eşit yakar vucut dediler.

Göğüs için daha fazla ağırlık basma zamanının geldiği nokta şu olur.Kaldırdığın ağırlık göğüslerinde yanma hissettirmiyorsa, o zaman ağırlığı arttıracaksın.Ha şu durumda arttırırsan ne olur hiç bir şey olmaz ne kadar gelişecekse o kadar gelişir.Ama üst göğüs kasları göğüsün daha derli toplu durmasını sağladığı için görsel olarak önemli olduğunu öğrendim.Ama tabiki her çalışmanın yağ yakmaya etkisi büyük.Bunun yanında carnitin kullanabilirsin yağ yakmaya yardımcı olarak.Ben ortalam 3 aydır kullanıyorum sağlık açısından hiç bir sıkıntı yaşamadım.Hatta gerek kardiyoda gerekse ağırlık antremanlarımda daha fazla vucut ısısı oluşturduğunu ve daha fazla terlediğimi ve daha dayanıklı olduğumu hissediyorum.ÖZellikle kardiyoda mesafeyi rahatça arttırabiliyorum carnitinle.

pashaturks bunu beğendi.
  17. pashaturks

pashaturks Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Bilişim
    Yer:
    Antalya
    arkadaş haklı bende araştırdım biraz gögüsde kas kütlesi kazanıp , yağ yakımına dewam etmek şart . zaten yağları yakan kaslarmış okuduğum bilgilere göre öyle , iyi bir ağırlık antrenmanı ve cardio yapıldığı zaman vücut 24 saat bile yağ yakabiliyormuş yani kas kütlesi kazanıp aynı zaman da da yağ yakmak lazım..

Sayfayı Paylaş