İngilizceye Çeviri (YARDIM)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CYBER_COUNTER tarafından 7 Haziran 2006 başlatılmıştır.

1. fırat 26

fırat 26 Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    MASKOTLUK BİTTİ
    birde en önemli sorum optimumda domuz katkısı olablilirmi arkadslar..bi normal protein tozunu birde kilo aldırıcısını getirtmek istiyorum .bu ikisi gümrükte problen cıkarırımı.yada cıkarmaması için kac kg lıklarını istiyim.size zahmet olcak ama su sorularımı bi cevaplarsanız beni mutlu edersiniz :p 8)

2. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Abi ne hatası ben yolldım da cevap geldi bile :eek: :eek: nerede hata var gramer falansa sorun değil. Biraz açıklar mısın?

3. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    -Abi o zaman kredi kartı yerine sanal kart kullan. O da olur. Havale olmuyor bildiğim kadarı ile. Kredi kartının bankasına git ben sanal alışveriş için kart istiyorum de. Verirler.

-Domuz yağı olayı olacağını zannetmiyorum. Çünkü bu Whey protein. Süt tozu proteini yani. Domuzda süt ne arar ki ondan protein yapsın adamlar :D

-Gümrükte Takılmaması İçin Gerekli Kurallar
    a)_Ürünün kendi fiyatı (kargo hariç kargoyu sayma) 100 $ geçmeyecek.
    b)_Ağirlık max. 10 lbs olacak (bu eçenek çelişkili ama yine de garanti olsun sen 10 lbs yi geçirme)
    c)_Aynı üründen en fazla 1 tane olacak. 2 ve üzeri ticari amaç sayılıyor vargi istiyorlar.

4. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    gramer hatası ama merak etme adamlar anlar , sadece blitz inki daha ideal die dedim yoksa derdini anlarlar:)

5. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    :oops: :oops: :oops: :oops: OHH be içime su serptin. Kalp krizi gerecektim az kaldı. :lol: Boş ver abi gramer hatası olsun. Bir şey olmaz. Dediğin gibi yazılanı anlasınlar da gerisi önemli değil. Yine bu kadar yardımcı oldun cooook sağol. Pazar günü de cevap geldi onu yazarım. Sana zahmet bi bakarsın. Artık son bu :D Şimdi geç oldu. Şu an saat 01:00. Uykum geldi. :D

6. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    yok yok anlamışlardır mrk etme
    ama bence de indirim kuponu falan talep et
    sen adamları övdükçe övdün walla=))
    cevabı yaz sen bakarız cvp yazarız
    önemli değil ayrıca , yardımlaşma forumu değil mi burası;)

7. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Tekrar sssllmmm
    Şunu da bir zahmet tercüme eder misin yiit kardeş. Aha şu;

Hello xxx Thank you for your understanding in this matter. I will speak to our shipping manager and request that we take extra precaution and use stronger packages in the future.You may also request this in the Special instructions for Netrition during the checkout process. We appreciate your business! Best Regards, -- Frank MinissaleCustomer Service ManagerNetrition – The Internet’s Premier Nutrition Superstore!http://www.netrition.com

8. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Hello xxx Thank you for your understanding in this matter. I will speak to our shipping manager and request that we take extra precaution and use stronger packages in the future.You may also request this in the Special instructions for Netrition during the checkout process. We appreciate your business! Best Regards, -- Frank MinissaleCustomer Service ManagerNetrition – The Internet’s Premier Nutrition Superstore!http://www.netrition.com

merhaba xxx,bu konudaki anlayışınız için teşekkür ederim.Kargo müdürümüzle görüşeceğim,ek önlemler ve daha sağlam paketler kullanmamızı önereceğim.Sizde bunu , Netrition Special Ins. bölümünden kontrol işlemi esnasında talep edebilirsiniz.En iyi duygularımla,Frank .. Müşteri Hizmetleri Müdürü

9. CYBER_COUNTER

CYBER_COUNTER Yeni Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Ogrenci
    Yer:
    Istanbul
    Müsteri hizm. müdürü mü anaa :eek: Biz de olsa kim cevap yazardı acaba ALLAH bilir. :D Sonunda konuyu noktaladık. Yiit cok teşekkürler yardımların için SAĞOL :)

10. yiit

yiit Yeni Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    bizde olsa cvp yazarlarmıydı acabA?ondan sonra kimin yazcagını düşünelim=))
    Türkiye , bu yabancı şirketlerin mantıgını kapıp uygulamadıgı sürece onlar kadar gelişemez..tabi toplumumuzda bu ayrıcalıkları istismar etmeye çok açık..neyse konu derin=)
    önemli değil cyber , ne zaman istersen..

Sayfayı Paylaş