İngilizce Dil Kursları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ChopChop tarafından 16 Kasım 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar.Ben lise 2 öğrencisiyim ve sayısal bölümünde okuyorum.Biliyorsunuz ki gelişen dünyaya ayak uydurmak çok zor ve bende bu kapsam yönünde ingilizce dersleri almak istiyorum.İngilizcem iyi fakat ben bunu dahada ilerletmek istiyorum.Almanca da bilmekteyim.

Asıl soruma gelirsek ümraniye,çekmeköy,üsküdar yakınlarında İngilizce dil kursu lazım ve iyi olması gerekiyor.Bu sene zaten haziran ayında Malta'ya gidip ingilizce kurslarına ve seminerlerine katılıp sertifika alacağım.

2. emrea16

emrea16 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Masabaşı
    Yer:
    İstanbul
    ümraniyeye yakın oturuyorum . iyi bir dil kursu hatırlamıyorum ümraniyede . Çekmeköyde yeni yeni gelişen bir semt ordada olacagını zannetmiyorum.
    Üsküdarı araştırmak lazım ama . Neden kadıköy değil peki ? İyi eğitim veren kuruluşlar mevcut kadıköyde..

3. ChopChop

ChopChop Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    şu sıralar kadiköye de merak saldım aslında.bir tane arkadaşım var kadiköyde lagon city mi neydi tam hatırlamıyorum.sadece pazar günleri dostane bir ortam günde 4 saat.kadiköyde olabilir ama sadece hafta sonu olabilir çünkü eve zaten 5'te geliyorum.

4. emrea16

emrea16 Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Masabaşı
    Yer:
    İstanbul

Sayfayı Paylaş