İnanılmaz değişim ( KANSER HASTASI )

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve loving tarafından 12 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Macaristan'ta yaşayan Zach Zeiler kötü haberi aldığında 15 yaşındaydı.
    Genç çocuğa Lenfoma tanısı kondu.
    Zeiler, uzun ve ağır bir tedavi sürecine girdi.
    Yaklaşık bir yıl boyunca kemoterapi, radyo terapi tedavisi gerekiyordu.
    16. yaş gününü hastane yatağında kutladı.
    Zach Zeiler tedaviler sona erdiğinde 48 kiloya kadar düştü.
    Hastanede geçirdiği günleri şu sözlerle anlatıyor Zeiler: "Bu depresif halden kurtulmak için doktorlarıma ve aileme spor yapmak istediğimi söyledim"
    "Önceleri çok sıska olmam ve tedavinin verdiği kronik yorgunlukla spor yapmak kolay olmadı. Basit hareketlerle başladım"
    "Evimizin bodrumunda basit ağırlıkla bir süre çalıştım. Sonra ailem bana spor üyeliği aldı burada tüm ekipmanlar vardı. Bu çok motive ediciydi"
    Hastalığı yenmeyi başaran Zeiler spor yapmayı bırakmadı ve hayal ettiği sağlıklı günlere geri döndü.
    Genç adam geçirdiği bu zor günleri kanser hastası diğer kişilere umut olması için Youtube'a yüklediği bir videoyla paylaştı.

İşte kanser hastası Zeiler'ın inanılmaz değişimi...

[​IMG][​IMG][​IMG]

[​IMG][​IMG][​IMG]

2. oxijen38

oxijen38 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bu bildiğin hayvana dönüşmüş la

3. alvel

alvel Üye

Beğenileri:
    207
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Sporcu-Öğrenci
    sağlam genetik var bunda :)

loving bunu beğendi.
  4. loving

loving Üye

Beğenileri:
    201
    Ödül Puanları:
    53
    Genetikten ziyade sağlam yüklemede var kimyasal baabında bence.. Kanser olupta akabinde buna cesaret etmteside bi hayli şaşırttı beni..

Tevfik Erzon ve kaka bunu beğendi.
  5. enes58

enes58 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Ben de lenfoma tedavisi gordum. Hastalik sirasina alinan kemoterapi ve radyoterapi vucut kimyasini asiri bozuyor (jinekomasti yavas calisan hormonlar hormon dengesizlikleri vs) arkadasi tebrik ederim yeniden dogmus benim gibi fakat benim bu kadar iyi bir vucudum yok yeni yeni toparliyorum :)

fthycl, Burako6, boksbody ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    tek başına yapılabilecek bir şey değil bu, birisi elinden tutmuş yardımcı olmuş doğru antreman doğru beslenme doğru anabolicler sonuc ortada.. + avrupada böyle vücut yapma imkanı buraya göre çok çok daha kolay..

F35 ve loving bunu beğendi.
  7. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Evet zaten çok belli steroid olduğu, O psikolojiyi hiçbirimiz bilemeyiz, + yaşı çok genç şimdi vücudu tolere edebilir, ama ilerisi...

2013 Haziranından önce son derece durağan bir hayatım vardı, obezdim ve yerimden kıpırdamazdım, spor çok saçma ve gereksiz gelirdi, yapanları amele gözüyle görürdüm. iki hafta yataktan kıpırdayamadığım 10 dakika dahi uyuyamadığım, tüm mobilitemi sıfıra indiren septik şok benzeri bir hastalığım oldu, vücuduma hapis oldum, az daha psikolojim bozulacaktı.

O iki hafta tek istediğim koşmak oynamaktı, bütün hayatım boyunca beş dakika istemediğim şeyi artık bir seneyi aşkın süredir günde 3 saatten fazla yapıyorum. Sürantreman olmasam 5-6 satte yaparım 12 saatte. Yemek yemeyi sadece kas inşası için gerekli görüyorum, o iki hafta beni, benim için bir tutku olan yemekten soğuttu, sadece efor sarfetmek istiyorum, nefes nefese kalmak istiyorum.

Dediğim gibi o psikolojiyi hiçbirimiz bilemeyiz, ben biraz anlıyorum. İki haftalık yatağa mahkumlukla bana bir enerji geldi bir senede azalmadı, günbegün artıyor, ondakini tahmin bile edemiyorum.

requ., Scoobz, alvel ve diğer 1 kişi bunu beğendiniz.
  8. robfan

robfan Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Muhendis
    Beni kanser bile olduremedi, steroidmi oldurecek dusuncesine kapilmis bir insan olabilir, yada seni kanser bile olduremedi steroidmi oldurecek seni diye birisi tarafindan kandirilmis insan olabilir.

Rabbim ona hayatini yeniden vermis, o da istemiyorum saol demis.

Vucut guzel.

ibo66, Tevfik Erzon ve zafer_zaferoglu bunu beğendi.
  9. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73

geçmiş olsun, bende benzer bir durum yaşamıştım akciğerlerimden rahatsızlanmıştım 2hafta kadar hastanede yatmıstım 10kg vermiştim serumda yoktu sadece ilaç gün içerisindede bir veya iki öğün toplamda yemek... hastaneden taburcu olduğum gün spor salonuna koşmuştum tartılmıstım kolumda serum izleri kan lekeleri falan duş dahi almamıstım tartıldığımda 47kg gelmiştim boy 1.70.. o gün tekrar içimde öfke nefret yaşama sevinci bütün duygular vardı ve ilk antremanımı yaparak tekrar baslamıstım spora.. ne olursa olsun hayat kısa istediğimi alıcam demiştim tüm imkanlarımla hep supplement eve tavuk almaya calısıyordum. alkol karı kız gezme tozma hiçbirşey kalmamıştı.. o cocuk neler hissederek yaşamıştır acaba.. ama yinede ona uzatılan bir el bize uzatılsa bizde aynısını belki daha iyisini yapabiliriz. ama yok işte türkiyede bir supplement bile %200 pahali satiliyorsa bu iş zor..

loving bunu beğendi.
  10. Tevfik Erzon

Tevfik Erzon Üye

Beğenileri:
    704
    Ödül Puanları:
    103
    Yer:
    HomeGym
    Geçmiş olsun, hislerimiz bir noktada benzer, ama imkanlar noktasına katılmıyorum, temizlik işlerinde çalışan, dönercide çalışan arkadaşlarım vardı, hepside bu işe gönül vermiş, aile geçindirmeye çalışan, yemeğe zor para bulan adamlardı ve taş gibi adamlardı. İnanırsan ve vazgeçmezsen (3 ay değil 4-5 seneden bahsediyorum) olursun bu kadar basit. Bunun gibi olmazsın belki ama olursun.
    --- Mesaj birleştirildi, 23 Temmuz 2014 ---
    Ayrıca instagramınıza baktım, olmuşsunuz :D

Son düzenleme: 23 Temmuz 2014
    Scoobz bunu beğendi.
  11. JackGhosen

JackGhosen Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara

Tevfik Erzon bunu beğendi.
  12. Scoobz

Scoobz Üye

Beğenileri:
    386
    Ödül Puanları:
    73
    ahaha teşekkür ederim yağ oranım düşük ama hala kilo eksiğim var :D

Tevfik Erzon bunu beğendi.
  13. fatih.b

fatih.b Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Adamda iyi azim varmış bende bu azim olacak uçarım ben:):):):):):):)

Sayfayı Paylaş