İnşaat Beslenmesi

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Only Rocky tarafından 7 Nisan 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    Herkese merhaba uzun süredir forumu takip edemiyorum iş dünyasında savrulup gidiyoruz internete bile pek zaman ayıramıyorum.

Ben şuan inşaat işine girdim kürekçi olarak çalışıyorum günlük 6 saat aralıksız kürek sallıyorum kollarım çok yoruluyor 1 hafta oldu acayip kas kaybettim 78 kiloydum 67 kiloya düştüm sizden istedigim bana ne tavsiye edersiniz mevcut kilomu nasıl korurum çok fena kuruyorum bu gidişle 60 kiloya bile düşerim

Boyum 170 yaşım 22 kilom 68

Beslenme Sabah:2 yumurta yarım ekmek 2 kaşık zeytingyağı

Öğlen: 200 gr pilav 50 gr tavuk 200 ml yoğurt yarım ekmek

İkindi Saat 5: 200 gr makarna 50 gr tavuk yarım ekmek

Yatmadan 1 sat önce Pilav&makarna patates tavuk-kırmızı et

Sonrası uyku

thums:

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Bence sabah öğününde komplex karbonhidrat ve protein alımını arttırmalısın. Enerji depoları tükenen vücut dokuları yıkıma uğratarak enerjiye çevirir. Bu katabolik etkiye maruz kalmamak için beslenmene dikkat etmelisin.

3. Only Rocky

Only Rocky Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sporcu
    Yer:
    Denizli
    aksine sabah bende iştah olmuyor yoksa yüklemeyi bende yapmak istiyorum ama öğlen akşama ilava takviye yapacagım kesin birde su yerine 1 litrelik meyve suları şeftali falan içsem nasıl olur sizce 6 saatte 2 litre meyve suyu garanti tüketirim önerileriniz varmı ara öğün için?

Son düzenleme: 7 Nisan 2012

Sayfayı Paylaş