İlk Supplement Kombinim

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve requ. tarafından 1 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    Bu sporda 4. ayımı doldurdum ve supplement kullanımına başladım. Bu da kombinim yorumlarınızı bekliyorum

SEI Nutrition Max Protein
    Gaspari Qualitine Creatine
    Hardline Glutamine
    Viepower BCAA 6000
    Viepower L-Carnitine

Kullanma şeklim ise ;

Agırlık idmanından sonra 1 ölçek protein, 1 ölçek creatine, 1 ölçek glutamine basit karbonhidratla beraber tüketiyorum.

Viepower L-Carnitine i kardiyo antrenmanımdan önce 1 tablet, kardiyodan sonra da 1 ölçek viepower BCAA alıyorum.

2. drakin

drakin Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    viepower l-carnitine hakkında yorumunuz nedir ? bende almak istiyorum ama üreticisi veya kullanıcı yorumları hakkında hiçbirşey bulamadım internette.bukadar uygun fiyatlı olmasıda beni şüphelendirdi açıkçası.

3. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    3 hafta kadar sabah aç karna kardiyodan önce 1 tablet kullandım. Beslenmeme de dikkat etmiştim ve etkisi oldu. Daha sonra yine sabah aç karna kardiyo öncesi 2 tablete çıkardım beslenmeme dikkat ettigim zamanlarda etkisini gördüm ama şu son 3-4 haftadır hiç dikkat etmiyorum beslenmeme fakat her sabah kardiyoya devam ediyorum. Yinede son 2-3 haftadır belirgin bir yağlanma oldu. Bana soracak olursanız alın derim çünkü benim de 90 tablet bitmek üzere ve 2.nci kutuyu sipariş vereceğim.

4. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    Definasyonda kreatin kullanilmaz onu ćıkar derim. O protejn tozunu hiç duymadim daha duyulmuş bişi alsaydin keşke
    --- Mesaj birleştirildi, 13 Nisan 2014 ---
    Basit karboyuda alma idman sonrasi

5. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    ana amacım hacim zaten o yüzden creatin var. Protein tozu amerikan menşeili kaliteli bir toz 180 tl den 99 a dusmustu o yuzden aldım. basit karbo neden almayım idman sonrası ?

6. Blonde

Blonde Üye

Beğenileri:
    754
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    L carnitin aliyorsun hacim mi caliisiyorsun ? L carnitin niye aldin hacim istiyorsan onu anlamadim :D hacim istiyorsan basit karbo alabilirsin kreatinde alabilirsin.

7. requ.

requ. Üye

Beğenileri:
    1.367
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    HomeGym
    asıl l-carnitine alma sebebim 900 mg 90 tabletın 27 tl'ye düşmüş olmasıydı ve son kullanma tarihi yaklastıgından kullanıyorum. :-D

Sayfayı Paylaş