İLK KÜR [8 hafta][500 Sustanon-500 primo]-yardım.

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve nurettin-yi tarafından 9 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. nurettin-yi

nurettin-yi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    selamlar. 2 2.5 yıldır bb geçmişim war.ilk defa steroid kürüne gireceğm.bundan 2 sene bişeyler bildiğini sandıgm antrnman hocası iki bucuk ay kadar dianabol kullandırdı onun dışında bişey kullanmadım...
    yaş 23 kol 40 omuz 133 göğüs 110 bacak 60 kilo 89 boy 1.85

bügün ezcaneden 16 sustanon(250) 16 primoblan (250) nolvadex 10mg (20 tab) Proscar (5mg 28tablet Finasterid) 2 adet proviron 25mg tablet 1 adet pregly 5000 ve bir kutu zinco aldım..

ilk olarak saç dökülmesi olayı war bende genetik olarak -yani baya bi seyrek saçlarım.Dün burada forumda bakarken Proscar'ı gördüm ama nasıl ne şekilde ne zaman kullanılacagı halkkında en ufak bi bilgim yok prospektüsünde prostat hastaları için yazıyo ama saç dökülmesine karşın da kullanılıyomuş okuduklarım kadarayla

velhasıl 8 haftalık bi küre girecegm
    500 sustanon+500 primo+25mg proviron+ 40mg(galiba 1 kapsül) zinco+ 5mg proscar
    Sorulara gelince;
    1)PRoscar nedir kullanmalı mıyım?
    2)benim için öncelikli olarak saç dökülmesine karşın almam gerekn önlemler
    3)iğne günleri hangi gün olmalı?
    4)korkuyorum koruyucu olarak ne almam gerek daha?
    5)pregly saçları döküyor gibi bişeyler duydum -bizim memlekette de bu işten pek anlayn yok açıkçası-
    6)antrenman programı nasıl olmalı -kür zamanında- yanı 12 10 8 6 şeklinde mi 4*10 mu yoksa 4*8 mi? haftada 2 gün dinlenmeyi düşünüyoruz her gün 1 bölge çalışalım diyoruz ne diyonuz arkadaslar?
    7)koruyucu olarak başka ne alınabilir.nolvadex i hemen kullanma dedi hoca meme ucunda yanma başlarsa kullanırsın gibisnden dedi ne dersinz?

agalar değerli yorumlarınızı bekliyorum

2. brhmcr

brhmcr Guest

-ÖNCELİK HAKKI İHLALİ-

Değerli üyemiz Başlığınız acil,yardım gibi terimleri kullandığınız için kilitlenmiştir. forumda her üye eşit hakka sahiptir ve kimsenin öncelik hakkı yoktur.

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş