İlk 3 ay bitti 4. ay programı arıyorum

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve enislol tarafından 15 Nisan 2013 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. enislol

enislol Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba
    Flexor hocanın yazdığı 1,2 ve 3. ay programını bitirdim sıra geldi 4. aya
    daha önce hiç salona gitmemiştim,bu spora 67 kilo başladım ve şuan 77 kiloyum öğrenci olduğum için yediklerime çok dikkat edemiyorum sabahları 1-2 yumurta peynir domates ekmek,öğle okulda ne çıkarsa sulu yemek, salona gitmeden 1 tabak pilav yanında fasulye nohut veya bezelye salondan sonra 160gr lık ton balığı yada 200gr tavuk göğüsü yanında salata yarım saat sonra elma portakal yaklaşık yarım saat sonrada 1 paket leblebi fıstık falan yiyorum son 1 aydır optimum whey 100 whey gold standard kullanıyorum
    İlk ay ölçülerimin olduğu kağıdı kaybettiğim için ilk ayınkileri yazamıyorum ama heryerim gelişti omuz,ön ve arka kolum çok büyüdü en azından öncesine göre ama göğüslerim hacimsiz daha çok göğüslerimin gelişe bileceği bi program arıyorum
    şimdiden teşekkürler

boy: 1.80
    kilo: 77
    kol: 34
    omuz: 118
    göğüs: 95
    bel: 87
    bacak: 51

2. supergigi

supergigi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    slm. Farklı konu açmamak için bu konudan devam edeyim dedim. Bende 3. ayımdayım ve çok heveslyim ona göre program önersi olanlar yardımcı olursa çok sevinirim.

boy: 185
    kilo: 65
    ayrıca ben 2 gün gidip 1 günde dinleniyorum
    1. gün (arka kol, göğüs ve karın), 2.gün( ön kol, omuz,sırt,bacak ve tekrar karın)...

3. brhmcr

brhmcr Guest

Değerli üyemiz ;
    Size önerimiz öncelikle forumda bir müddet zaman geçirmeniz, mevcut başlıkları okumanız ve hangi kas grubu için hangi hareketlerin yapılabileceğini gösteren egzersizler bölümünü incelemeniz.

Daha sonra yeni başlamış iseniz forumda 3.aya kadar program kalıpları mevcut onları inceleyebilirsiniz.
    Eğer daha ileri aşamada iseniz diğer üyelerin programlarının yorumlanması için açtıkları başlıkları inceleyiniz.

Hala tereddütleriniz varsa mevcut programınızı ve diğer özelliklerinizi yazacağınız bir başlık açınız ve üyelerimizin yorumlarını almaya çalışınız.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.
    Bodyforumtr Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş