İkiye bölünmüş program

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve W.White tarafından 24 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. W.White

W.White Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    1 yılı aşkın spor maceram var.dün salonda daha önce hiç iletişimimin olmadığı geçmişte başarıları olan bir antrenörden program istedim.Daha önce programını 3e mi ayırıyordun dedi evet dedim o zaman bu sefer 2ye ayıralım dedi.

A) Göğüs-bacak-kol (karın isteğe bağlı)

B) Omuz-sırt-triceps (karın isteğe bağlı)

Sizce de ağır bi program olmaz mı yani pazartesi A programını yaptım salı B programını yaptım çarşamba dinlendim.Perşembe tekrar A'ya dönersem çok yüklenmiş olmaz mıyım ?

Veya her antremanın ertesi günü dinlensem daha mı faydalı olur ?

2. legenDary

legenDary Üye

Beğenileri:
    30
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Antalya
    Bende 2'ye bölünmüş program uyguluyorum ve bir gün antrenman bir gün dinlenme uyguluyorum.Ama daha 6.ayım ve sizin 1 yıllık geçmişiniz var.Kaslarınıza daha fazla yüklenmeniz için en azından 3'e bölünmeliydi diye düşünüyorum.Yani mevcut kasa daha fazla yüklenebilirsiniz.

3. W.White

W.White Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    13
    Hocam çok iri olduğu için beni küçük görüp böyle bir program yazmış olabilir çünkü bana her yerin eksik dedi :D Bu programı yazmasının haklı bi tarafı var mıdır acaba ?

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 25.08.13 00:24 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 24.08.13 23:59 ----------

Görüş alabilir miyim

Sayfayı Paylaş