İki ay'ım dolmadı , on gün ara verdim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve CeHC tarafından 27 Ocak 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    :( Evet arkadaşlar ben body'e yeni başlayanlardanım. 40 gün aralıksız çalıştım toplamda sadece 3 gün antremanlarım aksamıştı ta ki 40. güne kadar.. 40 gün'den sonra bazı problemler yüzünden 10 gün ara vermek zorunda kaldım ve moralen çöktüm diyebilirim. Sizce bu 10 günlük ara beni çok geriler mi? Yoksa kaldığı yerden devam mı eder vücudum? Bugün tekrar başlıyorum. Çok fena hırs yaptım , her ne olursa olsun bir gün bile aksatmayacağım. Yorum ve görüşlerinizi bekliyorum.
    Saygı ve selamlarımla.

Akın/Diyarbakır.

2. cherokee

cherokee Üye

Beğenileri:
    127
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yük.Müh.
    Yer:
    Niğde
    40 gün aralıksız çalıştım derken her gün antrenman yaptığını kastedmiyosundur umarım. Kasalrının gelişmesi spor salonundan ziyade dinlenme esnasında olur. O yüzden sana tavsiyem hergün antrenman yapıyosan yapmaman olacaktır. Ayrıca 60-70 günde verilen 7-10 günlük dinlenmeler vücut için gayet iyidir. Uzmanlar her 2-3 ay sonunda 7-10 gün dinlenin, antrenman yapmayın diyor, aklında bir dip not olarak bulunsun.
    Ayrıca merak etme verdiğin 10 günde bir şey olmaz :)

3. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Tabii ki hayır. Bodybuilding'in bilgi sporu olduğunu biliyorum. Ve 2 ay'dır bu forumda , beni ilgilendiren bir çok başlığı okudum ve hemen herşeyden bilgim var :) Bu mesajınız beni çok sevindirdi , zamanınızı ayırıp mesaj yazdığınız için teşekkür ederim. Bugün antreman çok iyi geçti , moral ve inanç bu mesajınızla beraber oldukça yükseldi. Tekrardan teşekkürler. Başarılar dilerim..

4. SEZER YZL

SEZER YZL Yeni Üye

Beğenileri:
    481
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    ögrenci
    Yer:
    istanbul
    bu ara sızın ıcın ıyı bıle olmustur merak etmeyın kaslarınız dınlenmıs olur ama her ıtımale karsı ılk hafta pek zorlamasan ıyı olur vucudun eskı tempoyu yakalyana kadar :)

5. CeHC

CeHC Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Dün antremanda aynı tempodan devam ettim. Zorlanmadım değil ama olsun. Dün göğüs ve kol çalıştım. Özellikle göğsümde acayip bi tutukluk var :) Şimdi şınav çekmeye kalksam yırtılacak gibi oluyor. Ağırıyor yani. Bu benim hoşuma gidiyor. Ağrıyan kas gelişen kas'tır derdi ya üstadlar. Çok iyi bir dönüş yaptığımı düşünüyorum. İnşallah bu hep bu şekilde devam edecek. Sezer YLZ , teşekkür ederim.. Başarılar..

6. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    10 gün bi şey değil ben 1.5 ay ara verip eskisine çok yakın devam ettiğim oldu sen kafana takma bi şey olmaz ama çok sık tekrar etme bu araları

7. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0
    çalışmasan bile protein almaya çalış yıkım olmasın kaslarında.

Sayfayı Paylaş