İdrar ve Dışkı

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve TheProject tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    Öncelikle özür diliyorum biraz kaba olabilir mümkün oldugunca kıbar olmaya calisicam kusura bakmayin tekrar

dışkı ve işemenin vucuda faydasi ne yani işerken o sıvı sadece ictiğimiz şeylermi içinde yağ varmi yada dişkı sadece yediğimiz yemek mi yani işerken dışkı cıkarirken sadece yediğimiz içtiğimiz mi cikar yoksa beraberinde yağ protein felan gidermi anladiniz siz ne demek istediğimi
    teşekkürler modlardan özür dilerim

2. AzizK

AzizK Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Heralde sen kilo verince kilo uçup gitmiyo idrar ve dışkı yoluyla gidiyor dersinki nasıl yağ yaktığımı anlarım işte yağ yaktıysan idrar koyu sarı gelir dışkında cıvık olur hadi kolay gelsin bu nasıl konu töbe töbe :D

3. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    cidden öylemi ? ben cok su icince normal icmeyince koyu sari oluyo her su icmemede yag mi yakiyorum :D

4. doxux

doxux Üye

Beğenileri:
    2.810
    Ödül Puanları:
    123
    Konuyu antrenman bölümüne açman sindirim sisteminde problemler olduğu izlenimini veriyor.

5. TheProject

TheProject Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    16
    bu forumda bayanlarin pek olmadiğini uğramadiğini bellirterek, boşa havali gözükmeye caliştiğinin izlemini veriyorsun

Sayfayı Paylaş