İdrarın köpüklü olması

Konusu 'Sağlık & Sakatlanma' forumundadır ve PaNTeR tarafından 3 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. PaNTeR

PaNTeR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    merhabalar uzun zamandan beri idrarımı yaptıktan sonra baklığımda idrarın bira köpüğü gibi köpürdüğünü görüyorum.

internetten biraz araştırdım böbreklerde sıkıntı olabileceğini okudum ama 'idrarda fazla protein bulunmasından' olabileceğinide okudum bu olay sizlerdede varmı ? ne yapayım hastaneye gidemiyorum çünkü küçüklüğüm hastanede geçtiği için hastaneye karşı bir fobim var. Teşekkürler..

2. Cigabyte4

Cigabyte4 Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    38
    Hastaneye gitmeden hiçbir şey öğrenemessin. Çok geç olmadan bence git. Daha büyük şeylerle karşı karşıya kalabilirsin. Ona göre.

Bende çok gittim küçükken hastaneye izmir'lere kaldırıyorlardı ambulansla ama fobi mobi yapmıyorum ben. Sende yapma.

3. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Kreatinin ve urık asıt bakdır en önemlısıde ıdrarda yuksek proteın varmı yokmu ona baksınlar böbrek sakaya gelmez.

4. PaNTeR

PaNTeR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Yakın zamanda zatem Kür'e başlıyacağım o yüzden dolayı birkaç güne hastaneye gidip kan ve idrar testi yaptırıcam sonuçları burda paylaşırım teşekkürler...

Sayfayı Paylaş